instagram son görülme kapatma, instagram son görülme kapatma android, instagram son görülme kapatma iphone,

Instagram Son Görülme Kapatma

instagram son görülme kapatma Android veya iPhone Instagram gizlilik ayarları ile son görülme özelliği kapatma işlemini anlatacağız.

Instagram da son görülme özelliğinin açık olması bazı instagram kullanıcıları için sorun olabilir, son görülme özelliğinin açık olduğu için özellik nedeniyle sorun yaşayan instagram kullanıcılarına yardımcı olabilmek için makalemizde yazılı ve görsel bilgiler aktaracağız.

instagram son görülme kapatma

Paylaştığımız makale sayesinde instagram son görülme kapatma işlemi gerçekleştirerek sorun yaşayan instagram kullanıcısı kalmayacak.

Makalemize başlamadan önce instagram kullanıcılarının bir bölümü son görülme özelliği nerede olduğu bilgisinin nerede olduğunu bilmemektedir.

Instagram hesabınızın mesajlar kutusuna girdiğinizde mesaj gönderen kişilerin aktiflik sürelerini yada aktif olup olmadığını görebilirsiniz.

instagram son görülme kapatma android

Bilgisayardan Instagram da son görülme Kapatma işlemini yapabilmek için instagram hesabınıza giriş yapıyorsunuz.

Ayarlar seçeneğine tıklıyoruz.

Instagram da son görülme özelliğinin kapatmak için Hareket Durumunu Göster bölümündeki işareti kaldırıyoruz.

Takip ettiğin hesapların ve mesajlaştığın  herkesin senin Instagram uygulamalarında en son ne zaman aktif olduğunu görmesine izin ver. Bu özellik kapalı olduğunda diğer hesapların hareket durumunu göremezsin. Bilgisayarınız bulunmuyorsa interneti olan herhangi cihazdanda

Instagram da son görülme özelliğini kapatma işlemini akılı telefonunuzda instagram uygulaması yüklü ise uygulama içerisinde ayarlardan  Profilinize girdikten sonra ayarlar bölümünde Android telefonda üç nokta olarak görülen bölüme tıklıyoruz. iOS telefonlarda çark gibi bir işaret olarak görülmektedir Ayarlara girdikten sonra karşınıza gelen ekranda hareket durumunu göster seçeneğine tıklıyoruz. Bu seçeneği kapalı hale getirdiğiniz zaman instagram da son görülme özelliği kapatma işlemini gerçekleştirmiş oluyoruz.

Instagram kullanıyorsunuz ancak mesaj bölümünde ekli olan kişinin en son ne zaman aktif olduğunu göremiyorsanız ekli olan kişi instagram Instagram Son Görülme özelliğini kapatmış olabilir.

instagram son görülme kapatma iphone

instagram son görülme kapatma iphone,

iPhone cihazlarda son görülme özelliğini kapatmak Android ile neredeyse birebir aynı.

instagram müşteri hizmetleri: Instagram da son görülme özelliğini kapatma yada açma hakkında makalemiz den destek aldınız. Neticede yukarıda anlatılan bilgilerin tamamını okuduktan ve uyguladıktan sonra instagram son görülme kapatma işlemini öğrenmiş ve uygulamış olacaksınız. Verilen bilgileri beğendiyseniz biraz zaman ayırarak paylaşınız. Instagram ile ilgili bir sorununuz varsa yorum bölümünü kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hakkında Songül KOÇER

Özel bir şirkette Teknik Destek Asistanı olarak çalışmaktayım. Burada edindiğim bilgileri ve deneyimleri makaleler oluşturarak farklı kişilerinde bu bilgi ve deneyimlerden faydalanmasını sağlamaya çalışıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.