Instagram toplu takipçi silme, toplu takipçi silme, instagramda toplu takipçi silme.

Instagram Toplu Takipçi Silme

instagram Toplu Takipçi Silme Yolları Nelerdir. Instagram hesaplarında takipçi sayısını artırmak çoğu kullanıcının hayali olsa da bazen kabusu olabilir.

Sosyal medya hesabı kullanan internet fenomeni olma için yaptığı paylaşımlar yada daha fazla beğeni alma çabasıyla instagram hesabımızı herkese açık yaparız bazen emeğimizin karşılığını alarak istediğimiz hedefe ulaşırken bezen emeğimizin karşılığını alamaz yada yeterli bulmadığımızdan olayı takipçi hile programlarına baş vurabiliriz.

Takipçi hile programlarının bazıları virüs tabanlı olup rahatsız edici beğenenler yada beğeniler olabilir ve tek tek takip kaldırmak takipçileri neredeyse imkansız hal alabilir.

instagram Toplu Takipçi Silme

Instagram da  toplu takipçi silme yolları çeşitli uygulamalar sayesinde gerçekleştirilebilir.

vCleaner for Instagram Unfollow, Block and Delete(Instagram için Temizleyici Takip Etme, Engelleme ve Silme) uygulaması instagram hesabınızda toplu takipçi silme işlemi için size yardımcı olabilecek uygulamalardan biridir.

instagram Takipçi Silme Programı

vCleaner for Instagram Unfollow, Block and Delete uygulaması ücretli olup indirme ücreti 10 TL ‘dir. Akıllı telefonlarınıza play Store sorunsuz olarak indirebilirsiniz.

Önceden takip etmeye başladığınız artık takip etmek istemediğiniz kişileri  toplu olarak takip etmeyi bırakabilirsiniz. Instant Cleaner- for Instagram Anında Temizleyici – Instagram için geliştirilen farklı bir uygulama sayesinde otomatik beğenilerinizi, yorumlarınızı da silebilirsiniz.

The app was not found in the store. 🙁

Instant Cleaner- for Instagram Akıllı telefonlarınıza sorunsuz olarak indirebilirsiniz. Instant Cleaner- for Instagram uygulamasının indirme ücreti 14 TL ‘dir.

Clean it Up – Mass Unfollow & Unlike & Repost( Temizleyin – Toplu Takibi Yapma ve Beğenme ve Yeniden Gönderme)

Etkin olmayan kullanıcıları engellemek Hayalet takipçilerinden bazılarının kurtulmanıza yardımcı olacak uygulamalardan biridir. Instagram hesabınızda ekli olup paylaşım yaptığınızda paylaşımlarınızı beğenmeyen kişileri instagram hesabınızdan takibi bırakmanızı sağlayacak uygulamalardan biridir. instagramda toplu takipçi silme için iyi bir tercihtir.

Cleaner for IG iOS instagram ( IG iOS instagram için temizleyici) Takip etmekten vazgeç, engelle ve sil sadece iphone cihazlar için olup uygulama Laptop lar için App Store den indirebilirsiniz.

‎Cleaner for IG
‎Cleaner for IG
Developer: Robert Neagu
Price: Free+
  • ‎Cleaner for IG Screenshot
  • ‎Cleaner for IG Screenshot
  • ‎Cleaner for IG Screenshot
  • ‎Cleaner for IG Screenshot
  • ‎Cleaner for IG Screenshot

instagram toplu takipçi silme işlemiyle alakalı makalemizi inceleyerek takipçi silme takip bırakma paylaşımlarınıza yapılan beğenileri kaldırma.. .gibi sorunlarınıza çözüm bulabileceksiniz. Bu çözümü başkaları ile paylaşarak daha fazla kişinin bilgi sahibi olmasına yardımcı olabilirsiniz.

Bilgisayardan instagram toplu takipçi silme ile ilgili heniz kişisel güvenliğinizi tehlikeye atmayacak birr uygulama deneyemedik. Sizin bilgiğiniz kullandığınız bu önde bir program varsa yorumlardan bize iletebilirsiniz.

Hakkında Songül KOÇER

Özel bir şirkette Teknik Destek Asistanı olarak çalışmaktayım. Burada edindiğim bilgileri ve deneyimleri makaleler oluşturarak farklı kişilerinde bu bilgi ve deneyimlerden faydalanmasını sağlamaya çalışıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.