PUBG Ağ Gecikmesi Algılandı Hatası

PUBG Ağ Gecikmesi Algılandı Hatası

Battlegrounds Mobil, hatalardan tamamen arınmış değildir. Bu makalede PUBG Ağ Gecikmesi Algılandı Hatası çözümü hakkında bilgi paylaşacağız.

PUBG herkesin oynamayı sevdiği büyük bir savaş oyunudur. Ancak Henüz düzeltilmesi gereken birçok hata var. Bu hatalardan biri oyunu oynarken ağ gecikmesi algılandı gibi ağ hatasına neden olur. Dolayısıyla, burada, PUBG internet hatası veya “Ağ Gecikmesi Algılandı” hatasını düzeltmenize yardımcı olacak birkaç yöntem paylaştık.

Artık PUBG hem iOS hem de Android cihazlar için kullanılabilir, kullanıcılar artık oyunlarını en iyi seviyelere çıkarıyor. PUBG gerçekten herkesin oynamayı sevdiği büyük bir savaş royale oyunudur.

Bu oyunda, bir adada 100 diğer oyuncu ile düşülecek. Oyuncunun nihai hedefi, diğer oyuncuları öldürürken son sonuna kadar hayatta kalmaktır. Oyun oldukça bağımlılık yaratıyor ve yoğun silah savaş oyunu arayanlar için bir cennet olabilir.

PUBG, hatalardan tamamen arınmış değildir. Henüz düzeltilmesi gereken birçok hata ve hata var. Bu hatalardan biri oyunu oynarken ağ hatasına neden olmasdır. Dünyanın her yerinden gelen Battlegrounds ağ gecikmesi algılandı veya pubg internet hatası ile ilgili bir hata alıyor.

PUBG Ağ Gecikmesi Algılandı Hatası

PUBG oyuncularını rahatsız eden bir diğer sorun da yüksek ping oranıdır. Bu küçük şeyler, tüm oyun deneyimini bozabilir, özellikle de düşman sizi kuşatırsa. Bu yüzden, görüntülemeyi pürüzsüz hale getirmek için, PUBG Mobil‘de “Ağ Gecikmesi Algılandı” veya “İnternet Hatası” nı düzeltmenize yardımcı olacak birkaç yöntemi paylaşacağız.

1. Akıllı Telefonunuzu Yeniden Başlatın

Eh, bilgisayarlarda olduğu gibi, akıllı telefonumuzun tüm bileşenlerini soğutmak için biraz boş zamana ihtiyacı var. Yeniden başlatma, tüm sistemi soğutmak için yeterli değildir, ancak yine de iş görür. Birkaç ay önce PUBG cep telefonunu oynamaya başladım ve o zaman, “Ağ Gecikmesi Algılandı”, “İnternet Hatası”, “Yüksek Ping Oranı” ve oyun deneyimini bozabilecek diğer tüm ağ hataları gibi hataları alıyorum.

Bu yüzden, PUBG Mobil’i oynatmadan önce akıllı telefonumu her zaman yeniden başlatırım. Bu şeyler gerçekten yardımcı olur çünkü arka plan uygulamalarını ve hizmetlerini durdurur. Bu yüzden, oyunu oynamadan önce basit bir yeniden başlatma, oyun deneyimini kesinlikle artıracaktır.

2. Önbelleği ve Önemsiz Dosyayı Temizleyin

PUBG yüksek bir grafik oyun olduğundan, daha iyi depolama gerektirir. Honor Play’i kullanıyorum ve gerçekten harika bir depolama alanı olan UFS 2.1 depolama teknolojisine sahip. Bu yüzden, Ultra kare hızları ile HDR modunda bile oyun oynarken herhangi bir kare düşüşü yaşamadım. Bence, depolama telefonun performansında önemli bir rol oynar. Dolayısıyla, telefonunuzun yeterli depolama alanı yoksa, en azından PUBG Mobil’i oynatmadan önce gereksiz şeyleri temizlemeyi deneyin. Oyun deneyiminizde dikkat çekici bir değişiklik hissedeceksiniz.

3. İnternet Hızınızı Kontrol Edin

Eh, pubg ağ gecikmesi algılandı, internet hatası ve PUBG Mobil ile ilgili diğer ağ ile ilgili hata oyunun sunuculara bağlanamayacağı anlamına gelir. Yani, bir sonuca varmadan önce birkaç şey kontrol etmelisiniz. İnternet’in kararlı bir şekilde çalışıp çalışmadığını kontrol edin. İnternet hızı yavaşsa veya çok dalgalanıyorsa, oyun geliştiricilerini suçlamak yerine daha iyi bir internet servis sağlayıcısına bakmanız gerekir.

4. DNS Ayarlarını Değiştirin.

Bu yöntem PUBG Mobil‘deki yüksek ping ve Internet hatasını düzeltir. İnternet hatasını veya Android ve iOS cihazlarda algılanan Ağ gecikmesini düzeltmek için DNS’yi değiştirmeniz gerekir. Dolayısıyla, PUBG Mobil‘de Algılanan Ağ Gecikmesi Algılandı hatasını düzeltmek için özel DNS’yi nasıl kullanabilirsiniz.

Yani, bu şekilde PUBG Ağ Gecikmesi Algılandı veya PUBG İnternet Hatası düzeltebilirsiniz. Başka şüpheleriniz varsa, yorumlarda bizimle tartışabilirsiniz.

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.