Samsung Galaxy Note 10 Renkleri makalemizde Samsung firmasının Note 10 modeli için için sunduğu renkler hakkında bilgi vereceğiz. 

Samsung Galaxy Note 10 Renkleri

Samsung Galaxy Note 10 Renkleri makalemizde Samsung firmasının Note 10 modeli için için sunduğu renkler hakkında bilgi vereceğiz.

Dünyanın ünlü Güney Kore’nin teknoloji devi Samsung amiral gemilerinden birisi olan Note 10 için renk seçeneklerini arttırdı. Note 5’ten beri note serisinde büyük bir gelişme kaydeden Samsung, Note 10 konusunda da oldukça iddialı olarak bu telefonunu piyasaya sundu.

Samsung‘un bu yılın başlarında piyasaya sürdüğü Galaxy S10’dan ödünç alındığında, Galaxy Note 10‘un piyasaya sürüldüğünde Prism Black, Prism White ve Flaming Pink’de renkleri satışa sunulacağı bildiriliyor. Note 10 Renkleri için diğer Galaxy S10 renklerinin daha sonraki bir tarihte kullanılıp kullanılmayacağı belli değil, ancak olasılık kesinlikle mevcut.

Ondan önceki Galaxy Note 9 gibi, Samsung’un bir sonraki amiral gemisi de Cloud Silver renginde satılıyor. Dizilişi tamamlamak görünüşe göre tamamen yeni bir kırmızı renk olacak. Merakla, Samsung Galaxy S10 kırmızı bir varyant planlıyordu ama nihayet lansman öncesinde hurdaya çıkardı .

Samsung Galaxy Note 10 Renkleri

Samsung tarafından yapılan açıklamalara göre piyasa da yer alacak olan Note 10, daha önce sunulan telefon modellerine göre daha çok renk seçeneği barındıracak. Note 10 için sunulan renk seçeneklerinin arasında klasik olarak siyah, gümüş ve beyaz renkler bulunuyor. Bu renk seçenekleri hemen hemen bütün Samsung telefonlarda bulunuyor. Samsung bu modeli için bu renklere ek olarak kırmızı, pembe ve sarı renklerini de telefonda bulunduracak. Samsung böylece herkesin renk zevkine göre telefon oluşturacak.

Note 10 için Modeller

Note 10 renkleri ve modeller için Samsung yaptığı açıklamaya göre şimdilik Note 10 için iki farklı cihaz bulundurmayı düşünüyor. Bunlardan birisinin Note 10 diğerinin ise Note 10 Pro olacağı biliniyor. Note 10 Pro‘da hafıza miktarı daha fazla olacak.

Beyaz Note 10’a Ek Özellik

Samsung Note 10 cihazında sunacağı beyaz renkli telefonda farklı bir özellik bulunduracak. Note 10 modelinin beyaz renkli telefonu telefonun bulunduğu ortama göre renk değiştirecek. Bu özellik kullanıcılar arasında heyecan uyandırmış durumda. Samsung beyaz renkli bu telefonu için farklı bir fiyatlandırma yapacağını da bildirdi.

Peki siz Samsung Note 10 Renkleri ve özellikleri hakkında ne düşünüyorsunuz. Yorumlarda bize bildirin.

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.