tp link modem port açma resimli, tp link modem port yönlendirme, tp link td w9977 kamera port açma, tp link td-w9977 modem port açma, tp link td-w9977 port yönlendirme, tp link td w9977 port açma,

TP Link TD W9977 Port Açma

TP Link TD W9977 Port Açma, işlemini yazılı ve resimli olarak anlatacağız. Makalemizi inceleyerek tp link modem port açma sorularınıza destek alabilirsiniz.

TP Link TD W9977 Port Açma Nasıl Yapılır işlemini yazılı ve görsel olarak anlatacağız makalemizi inceleyerek tp link modem port açma resimli, tp link modem port yönlendirme, tp link td w9977 kamera port açma, tp link td-w9977 modem port açma, tp link td-w9977 port yönlendirme, sorularınıza destek alabilirsiniz.

Gelen Sorular:

tp link modem port açma resimli, tp link modem port yönlendirme, tp link td w9977 kamera port açma, tp link td-w9977 modem port açma, tp link td-w9977 port yönlendirme, tp link td w9977 port açma,

TP Link TD W9977 Port Açma Nasıl Yapılır

TP-Link TD W9977 Port Açma işlemi yapabilmek için açacağımız portları ve IP adresini bilmemiz gerekiyor. Bu bilgileri biliyorsanız modem arayüzüne giriş yapmanız gerekiyor. Bunun için modeme bağlı olarak görünen cihaz olması yeterli kablolu veya kablosuz fark etmez. TP-Link TD W9977 modem arayüzü alışılmış modemlerden farklıdır. Arayüzünün kolay ve Türkçe olması avantaj sunmaktadır. TP-Link TD W9977 Port Açma işlemi yapabilmek bağlı olarak görünen cihazdan

Tarayıcınız (İnternet Explorer, Firefox, Chrome,Opera, Safariv.b.) açın ve adres kısmına modem’in IP’si olan 192.168.1.1 entere tıklıyoruz.

 • Kullanıcı adı : admin
 • Şifre : admin
 • Giriş yap butonuna tıklıyoruz.

TP-Link TD W9977 modem arayüzü açılacaktır. Gelişmiş seçeneğine tıklıyoruz.

 

 • Nat Aktarımı : Bölümünün altında yer alan
 • Sanal sunucular seçeneğine tıklıyoruz.

 • Arayüz Adı: Bölümüne durum bölümünden internetin çıkış IP adresi hangisiyse onu seçiyoruz.
 • Sunucu Adı bölümüne herhangi bir isim yazıyorsunuz.
 • Harici Port: Bölümüne açacağımız portu yazıyoruz.
 • Dahili IP: Bölümüne port açacağımız cihazın IP adresini yazıyoruz.
 • Dahili Port: Bölümüne açacağımız port adresini yazıyoruz.
 • Protokol: Bölümüne TCP/UDP (ses veya görüntü) veya yapacağımız porta göre sadece ses veya görüntü olarak seçebilirsiniz.
 • Tamam butonuna tıklıyoruz. Portu kaydetmiş oluyoruz.

 

TP Link TD W9977 Port Açma

TP-Link TD W9977 modemde açacağınız farklı portlar var ise Ekle bölümünden tekrar portları açabilirsiniz. Yanlış açtığınız portlar var ise yanlış açılan portu işaretledikten sonra  Sil seçeneğine tıklıyoruz. TP-Link TD W9977 modemde portlarınızı açtınız. Sorunsuz olarak kullanabilirsiniz.

Hakkında Songül KOÇER

Özel bir şirkette Teknik Destek Asistanı olarak çalışmaktayım. Burada edindiğim bilgileri ve deneyimleri makaleler oluşturarak farklı kişilerinde bu bilgi ve deneyimlerden faydalanmasını sağlamaya çalışıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.