twitter hesap gizleme, twitter profil gizleme, twitter gizleme, twitter hesabı gizleme,

Twitter Hesap Gizleme Nasıl Yapılır

Twitter Hesap Gizleme, Bilgileriniz görünmesin istiyorsanız yapılması gereken işlemleri makalemizde yazılı ve görsel olarak anlatacağız.

Bütün sosyal medya hesaplarında olduğu gibi Twitter hesabınızda bilgilerinizin farklı Twitter kullanıcıları tarafından görünmesini istememi yorsanız, birkaç adımda Twitter bilgilerinizi gizleyebilirsiniz. Yapılması gereken işlemler oldukça basit olup daha önce bu ayarı nasıl yapmadığınıza şaşıracaksınız.

Twitter Hesap Gizleme

Twitter hesabınızı gizleme bilgiler görünmesin istiyorsanız, bilgilerini gizlemek istediğiniz Twitter hesabına giriş yapmanız gerekiyor.

Twitter hesabına giriş yaptıysanız Profilinize tıklıyorsunuz.

twitter hesap gizleme, twitter profil gizleme, twitter gizleme, twitter hesabı gizleme,

Twitter profil gizleme için Alt alta çeşitli Twitter menüleri açılacaktır. Bu menüler arasında Ayarlar ve gizlilik seçeneği olacaktır. Bu seçeneğe tıkladıktan sonra Twitter hesabınızı gizleme bilgiler görünmesin ayarlarına devam ediyoruz.

 

twitter hesap gizleme, twitter profil gizleme, twitter gizleme, twitter hesabı gizleme,

Açılacak olan sayfada yer alan Gizlilik ve güvenlik seçeneğine tıklıyoruz. Gizlilik ve güvenlik bölümü açılacaktır.

twitter hesap gizleme, twitter profil gizleme, twitter gizleme, twitter hesabı gizleme,

Gizlilik ve güvenlik

Gizlilik

Tweet gizliliği twitter hesap gizleme, twitter profil gizleme, twitter gizleme, twitter hesabı gizleme, seçeneğini işaretliyoruz. Tweetlerini korumaya al

Twitter hesabı gizleme için Bu seçildiğinde Tweetlerin sadece onay verdiğin kişiler tarafından görülebilecek. Gelecek Tweetlerin herkes tarafından görülecek. Daha önce yayınlanmış Tweetler hala bazı yerlerde görünür olabilir.

Twitter profil gizleme diğer bir ifadeyle twitter hesap gizleme adımları yukarıda anlatılmıştır. Twitter gizleme ihtiyacı duyduğunuzda buradaki bilgileri kullanarak işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Anlatılan zamanla niteliğini kaybede bilir. Sosyal medya hesapları ile ilgili yapılan güncellemelerden dolayı anlattığımız bir konu belirli bir süre sonra yapılan değişiklikler nedeniyle güncelliğini yitirebilir. Bu hesap için ava çıkmaya benziyor. yazdığımız makale güncelliğini yitirdiğini düşünüyorsanız bize bildirin. YaparımBen ekibi size yardımcı olabilmek için burada olacaktır.

Hakkında Songül KOÇER

Özel bir şirkette Teknik Destek Asistanı olarak çalışmaktayım. Burada edindiğim bilgileri ve deneyimleri makaleler oluşturarak farklı kişilerinde bu bilgi ve deneyimlerden faydalanmasını sağlamaya çalışıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.