PANELİ GİZLEDESTEK ALMAK İÇİN 11820'Yİ ARAYABİLİRSİNİZ DOKUN ARA
AnaSayfa / Blog / Twitter Destek / Twitter Reklam Alış Veriş Sorunu Çözümü
twitter reklam, twitter reklam verme, twitter alış veriş sorunu, twitter reklam alış veriş sorunu,

Twitter Reklam Alış Veriş Sorunu Çözümü

Son Güncelleme:

Twitter Reklam Alış Veriş Sorunu Çözümü Nasıl Yapılır. Twitter, kullanıcıların ‘tweet’ adı verilen 140 karaktere kadar metin mesajlar gönderdiği en çok kullanılan sosyal medya ağları arasında yer almamaktadır. Twitter reklam verenlerden aldığınız bir hizmet hakkında sorun yaşadığınızda burada olacaksınız.

Alakalı Sorular:

twitter reklam, twitter reklam verme, twitter alış veriş sorunu, twitter reklam alış veriş sorunu,

Bir çok kullanıcıya hitap etmesi sebebiyle bazen olumsuz davranışlar gösteren sahte twitter hesapları açılmakta, Bu tür sahte twitter hesapları genelde bütün sosyal medya platformlarında yer almaktadır. Sadece sahte hesap açmakla kalmayıp bazen ürün tanıtımı ve satışı yapan sahte Twitter hesaplarıyla da karşılaşmaktayız. Peki yaşamış olduğumuz problemle alakalı yapabileceklerimiz nelerdir?

Twitter Reklam Alış Veriş Sorunu Çözümü Nasıl Yapılır

Twitter ‘ın en çok sosyal medya hesaplarından biri olması sebebiyle bundan faydalanmak isteyen sahte Twitter hesapları olabilir. Örneğin Twitter’da açılan bir hesaptan yapılan reklamda ürün aldınız ancak ürün gelmedi. Twitter’da ürün aldığınız hesapla iletişime geçemiyorsunuz yada geçseniz bile ürünü değiştiremiyorsunuz.

Hem maddi hem manevi zarara mı uğradığınızı düşünüyorsunuz? Yazdığımız makale ile ürünün değişmesine yada ücretin iadesine yardımcı olamayız fakat Twitter destek ekibiyle iletişime geçmenizi sağlayacağız.

Twitter üzerinden dolandırıcılık yapan sahte Twitter hesabının incelenmesini sağlayabiliriz. Twitter destek ekibi göndereceğimiz formu inceleyecektir. Hesabın kapatılmasına karar verirse en azından sahte Twitter hesabı farklı Twitter hesaplarını dolandıramayacak. Göndereceğiniz form sayesinde Twitter’ı daha güvenli hale getirmiş olacaksınız.

Twitter reklam alış veriş sorunu çözümü için interneti olan cihazdan tarayıcılarımız dan biri (İnternet Explorer, Firefox, Chrome,Opera, Safariv.b.) açın help.twitter.com/forms/ads yazıyoruz entere tuşluyoruz.

Nasıl yardımcı olabiliriz? Sayfası açılacaktır.

  • bir reklamveren saldırgan dil ve/veya küfür kullanıyor
  • bir reklamveren yanıltıcı veya aldatıcı bir şekilde reklam yapıyor
  • bir reklamveren yasa dışı ürünler. hizmetler veya içerikler tanıtıyor
  • bir reklamveren beni, şirketimi veya organizasyonumu taklit ediyor
  • bir reklamveren telif hakları saklı olan içeriğimi kullanıyor
  • bir reklamveren bana, şirketime veya organizasyonuma ait bir tescilli markayı ihlal ediyor
  • bir reklamveren sahte ürünler satıyor veya tanıtıyor
  • bir reklamveren beni spam’lıyor
  • bir reklamveren kötü amaçlı yazılım yüklememi sağlamaya çalışıyor
  • Diğer

Seçeneklerinden oluşan form alanıyla karşılaşıyoruz. Yaşamış olduğunuz probleme göre en yakın olan seçeneği işaretliyor. Uygun seçenek bulunmuyorsa diğer seçeneğini işaretleyebiliriz.

Seçeceğimiz her seçeneğin altında doldurup gönderebileceğimiz form alanı açılacaktır. Formu doldurup gönderdikten sonra Twitter destek ekibiyle iletişime geçmiş oluyoruz E-posta hesabımıza geri dönüş yapılmasını beklememiz gerekiyor.

Hakkında Songül KOÇER

Özel bir şirkette Teknik Destek Asistanı olarak çalışmaktayım. Burada edindiğim bilgileri ve deneyimleri makaleler oluşturarak farklı kişilerinde bu bilgi ve deneyimlerden faydalanmasını sağlamaya çalışıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.