Twitter video indirme, twitter, video, twitter video indir, twitter video download.

Twitter Video indirme Nasıl Yapılır

Twitter Video indirme Nasıl Yapılır, anlık olarak paylaşılan bir videoyu download işlemini nasıl yapacağınızı makalemizde anlatacağız.

Twitter hesabımızda gezinirken hoşumuza giden videoyu indirmek istiyorsak Twitter video indirme işlemini telefonumuza, tabletin ize, bilgisayarınıza yada Laptop’ a nasıl yapacağınızı yazılı ve görsel olarak anlatacağız. Twitter hesaplarında video indirmenin iki farklı yöntemi bulunmaktadır.

Bilgisayara video indirme işlemi ve mobil üzerinden Twitter videolarını indirmek işlemleri olup çözüm yolu ise oldukça basittir.

Twitter Video indirme Nasıl Yapılır

Bilgisayarınıza yada Laptop’umuza Twitter video indirme işlemi yapabilmek için Twitter hesabımıza giriş yapıyoruz. İndirmek istediğimiz videonun üstüne tıklıyoruz.Video Adresini Kopyala seçeneğine tıklayarak videonun bağlantısı olan URL yi kopyalama işlemi gerçekleştiriyoruz.

Bilgisayardan https://twdown.net/ sitesine giriş yapıyoruz.

Enter Video Link… bölümüne kopyaladığımız videonun adresini yapıştırıyoruz. Download seçeneğine tıklıyoruz. Twitter ‘da bulunan videoyu bilgisayarımıza yada Laptop’umuza indiriyoruz.

Twitter Video Download

Android cihazınıza yükleyeceğiniz uygulamalar sayesinde Twitter video indir işlemini başarı bir şekildegerçekleştirebilirsiniz.

Google Play Stor uygulamasından Save Twitter Videos GIF uygulamasını cihazınıza indirerek bu uygulama üzerinden Twitter Videolarını ve GIF’ lerin kolay bir şeklide cihazınıza indire bilmeniz için telefonun uygulama marketine giriş yapmanız gerekiyor.

Play Store giriş yapıyoruz ve program ara bölümüne Save Twitter Videos GIF ücretsiz uygulamasını yüklüyoruz. Android akıllı telefonumuz indirdiğimiz uygulama sayesinde sorunsuz olarak Twitter hesabınızda videoları  indirebileceksiniz.

Şuan Türkiye genelinde iOS işletim sisteminde ait bu uygulama sadece Apple cihazlara App Store’ dan ABD mağazasında mevcut. Bu yüzden Apple Store’ den şu anlık bu uygulamayı indiremiyoruz.

Twitter Video indirme Nasıl Yapılır? Makalemiz den faydalanarak istediğiniz cihaza Twitter’ da paylaşılan videoyu indirebileceğiz.

Hakkında Songül KOÇER

Özel bir şirkette Teknik Destek Asistanı olarak çalışmaktayım. Burada edindiğim bilgileri ve deneyimleri makaleler oluşturarak farklı kişilerinde bu bilgi ve deneyimlerden faydalanmasını sağlamaya çalışıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.