PANELİ GİZLEDESTEK ALMAK İÇİN 11820'Yİ ARAYABİLİRSİNİZ DOKUN ARA
16 Ağustos 2018 Perşembe 12:59
AnaSayfa / Blog / Bilgisayar Destek / Windows 10 / Windows 10 Korsana Bile Ücretsiz
Windows 10, Windows 10 Ücretsiz, Windows 10 Güncelleme, Windows 10 Kurulum, Windows 10 Yükseltme, Windows 10 Korsan, Windows 10 ISO, Windows 10 indir,

Windows 10 Korsana Bile Ücretsiz

Windows 10 Korsana Bile Ücretsiz. Microsoft Windows 10, Korsan olarak kullanılan 7, 8 ve 8.1 İşletim Sistemlerinde Ücretsiz Güncelleme ile Geliyor. Windows 10 Ücretsiz.

Windows 10 ile ilgili bir önceki makalemizde VirtualBox ile Windows 10 Kurulumu Nasıl Yapılacağını Anlatmıştık. Bu Sayede Windows 10 kurulumu ile ilgili detayları öğrenmiş olduk.

Ocak ayının sonunda Microsoft’un resmi olarak tanıttığı yeni çoklu platform desteğine sahip Windows 10 işletim sistemi, çok sağlam bir şekilde geliyor. Hem masaüstü, hem de mobil ve tablet pc’ler de çalışabilecek Windows 10 ile Microsoft, akıllı telefon pazarında da önemli pazar payına sahip olmak için önemli adımlar atıyor.

Windows 10 tanıdık gelir ve böylece en baştan daha fazlasını gerçekleştirebilirsiniz. Başlat menüsü sevdiğiniz uygulamaları sabitleyebileceğiniz bir alanla geri döndü. Ayrıca kolay gezinme, yeni bir şey öğrenirken çok fazla zaman harcamanız gerekmediği anlamına gelir.

Şimdilik hangi ülkelerde bu uygulamanın yapılacağı kesin olmasa da, Microsoft yakın gelecekte değerini ciddi oranda arttıracağa benziyor.

Microsoft’un Sayfasında Yazan Bilgi Aynen Şöyle:

Windows 10 Korsana Bile Ücretsiz

H arika bir haberimiz var! Uygun nitelikteki yeni veya mevcut Windows 7, Windows 8.1 ve ilk yıl yükseltilen Windows Phone 8.1 cihazlarına yönelik Windows 10’a ücretsiz yükseltme sunuyoruz! Hatta daha da iyisi: Niteliklere uygun bir Windows cihazı Windows 10’a yükseltildiğinde, herhangi bir ek ücret olmaksızın, cihazın desteklenen kullanım ömrü boyunca güncel kalmasını sağlamaya, daha güvenli hale gelmesine ve zaman içinde yeni özellikler ve işlevler eklemeye devam ediyoruz. Hemen e-postanızla kaydolursanız önümüzdeki aylarda size, Windows 10 ve yükseltme teklifleri hakkında daha fazla bilgi göndeririz. 

Yeni Windows 10’un çok hızlı bir şekilde yayılmasını isteyen Microsoft. Windows 7, Windows 8 ve Windows 8.1 kullanıcıları için Windows 10’a ücretsiz güncelleme sayesinde istediğine ulaşabilecek. Mobil cihazlar için de pazara hızlı bir giriş yapmak isteyen Microsoft, kullanıcıları Windows 10’a ve Microsoft’un servislerini kullanmaya alıştırarak. Mobilde de Windows 10’lu cihazların satışını arttırmayı hedefliyor.

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

ÖĞRENMEK İSTER MİSİNİZ?

Windows 10 Default Apps Change, Windows 10 Varsayılan Programlar, Nasıl, Windows 10 Varsayılan Uygulamalar, Windows 10 Varsayılan Apps,

Windows 10 Varsayılan Programlar Nasıl Değiştirilir

Windows 10 varsayılan programlar nasıl değiştirilir:  Bu makalede Microsoftun varsayılan olarak ayarladığı bir programın nasıl …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.