en iyi VPN, En iyi ücretsiz VPN, Windows İçin En İyi 10 VPN, VPN Nedir,

Windows İçin En İyi 10 VPN

Windows İçin En İyi 10 VPN ile internette güvende olabilmek ve engellenen web sitelerine erişmek için Windows PC’nizdeki Sanal Özel Ağ hizmetlerini kullanın. Windows’unuz için en iyi 10 VPN paylaşacağız . En iyi ücretsiz VPN. En iyi VPN, VPN Nedir.

VPN (Sanal Özel Ağ) bilgisayarınızın güvenliği için en iyi araçlardan biridir. Herhangi bir genel WiFi’ye veya herhangi bir İnternet bağlantınıza bağladığınızda, herkes, o ağ üzerinden etkinliğinizi izleyebileceğinden güvenli değildir. VPN, gelen ve giden trafiğinizi şifrelediğinden çok yararlıdır. Bu nedenle ISS’niz veya bilgisayar korsanlarınız o ağda gerçekleştirdiğiniz etkinliklerinizi gözleyemezsiniz. Burada tartışacağımız VPN’ler PC’nizde kullanmak için en iyisidir. Aşağıdaki ücretsiz VPN’lere göz atın.

Windows İçin En İyi 10 VPN

Burada size çok ve bu VPN’lerin yardımıyla güvenliğini sağlayacak en iyi ücretsiz VPN Hizmetlerinden bazılarını seçtim; engellenen web sitelerine, indirmeye ve sunucunuzda engellenen diğer tüm servislere bile erişebilirsiniz. Aşağıda listelediğim en iyi VPN’yi deneyin. Windows İçin En İyi 10 VPN

1 CyberGhost VPN

Bu, şimdiye kadar PC’de denediğim en iyi VPN’lerden biridir. Ayrıca, bu aracın olumlu notunu da görebilirsiniz. Ve bunu kullanarak, web sitelerine Windows PC’nizdeki internet üzerinden güvenli bir şekilde erişebilirsiniz. Ayrıca, birincil sunucu kimliğinizi gizlediğinden web üzerinden anonim sörf yapmanın en iyi tarayıcısıdır. Bu yüzden bu serin VPN’yi denemelisiniz.

2 Hotspot Shield Elite

Birçoğunuz bu VPN’yi çok iyi bildiğiniz için bu hizmet aynı zamanda Android ve Chrome vb. Için de serbestçe bulunur. Bu aynı zamanda güvenli bir şekilde göz atmanızı sağlayan en iyi VPN’dir ve ayrıca engellenen herhangi bir sosyal ağa ve diğer sitelere de erişebilirsiniz. Bu VPN’yi kullanan WiFi ağı.

3 PD-Proxy

En iyi VPN’den birinin en iyi özellikleri aşağıda listelenmiştir. PD-Proxy, İSS’niz tarafından bloke edilen engellenmiş içerikleri kaldırmak için kullanılır ve aynı zamanda size ücretsiz sınırlı İnternet hizmeti verir, aynı zamanda İnternet veya WiFi bağlantısınızı da korur. Ayrıca gerçek IP adresini gizler, böylece kimse internette kimliğinizi bilecektir Windows İçin En İyi 10 VPN

4 TorVPN

Bu, anonim bir VPN proxy hizmeti sağlayıcısı olan ve ağ üzerinden içeriğin engellemesini kaldırmanıza yardımcı olan biridir. Bu VPN, Windows PC’nizde yüksek hız, süper hızlı şifreli bağlantı sağlar.

5 OkayfreedomVPN

Bu, web sitelerine Windows PC’nizde güvenli bir şekilde erişmenize yardımcı olan en iyi ücretsiz VPN’dir ve bu VPN, Windows PC’nize komple özel ağ sağlar. Bu yüzden bu VPN’yi denemelisiniz.

6 Tunnelbear

IP adresinizi web sitelerinden, bilgisayar korsanlarından ve reklamverenlerden uzak tutmak için TunnelBear VPN’yi kullanabilirsiniz. TunnelBear VPN, kişisel bilgilerinizi, halka açık WiFi, ISS’ler ve diğer yerel ağlar üzerinde meraklı üçüncü taraflar ve bilgisayar korsanlarından korur. Bağlantınız ay derece (güçlü) AES 256-bit şifreleme ile güvence altına alınmıştır. Windows İçin En İyi 10 VPN

7 Surfeasy

SurfEasy, çevrimiçi gizliliğinizi ve güvenliğinizi korumak için bilgisayarınızdan gelen ve çıkan tüm İnternet trafiğini şifreler. Sınırsız ve kısıtlı olmaksızın web’i güvenle, güvenli bir şekilde ve bunun anlamı şekilde gezdirin. SurfEasy VPN, Mac, iOS ve Android ile de uyumludur. SurfEasy VPN, toplam anonimlik içinde gezinmenize olanak tanır ve çevrimiçi etkinliğinizi gizlemek için banka sınıfı şifreleme kullanır.

8 NordVPN

en iyi VPN, En iyi ücretsiz VPN, Windows İçin En İyi 10 VPN, VPN Nedir,

Premium bir bilgisayar arıyorsanız, Windows bilgisayarınızda sahip olabileceğiniz başka bir VPN Hizmeti. NordVpn’in ücretsiz sürümü yok. Ancak, dünyanın önde gelen VPN sağlayıcılarından biridir. 2012’de kuruldu ve dünya çapında 200.000’den fazla kişi tarafından kullanılmaktadır.

9 AnchorFree VPN

en iyi VPN, En iyi ücretsiz VPN, Windows İçin En İyi 10 VPN, VPN Nedir,

VPN yazılımını kullanmanın en önemli yararı, verileri şifrelemek ve tünel protokolleri kullanarak ağ trafiğini güvence altına alabilme yeteneğidir. Anchor Free VPN kullanımı ücretsizdir ve bu VPN’yi kullanırken çok fazla fayda elde edebilirsiniz.

10 ExpressVpn

en iyi VPN, En iyi ücretsiz VPN, Windows İçin En İyi 10 VPN, VPN Nedir,

ExpressVpn’in şebekesi 256-bit şifreleme ile SSL güvenliğidir. Bu VPN, bilgisayarlarını, tabletlerini, akıllı telefonlarını veya yönlendiricisini tek bir tıklamayla güvence altına almak isteyenler için mükemmeldir. En iyi şey, VPN’in arka planda kesintisiz olarak çalışması, böylece kullanıcıların herhangi bir kesinti olmadan interneti kullanabilmeleri

Yani yukarıdaki Windows PC için en  iyi VPN ler Bu en iyi VPN’lerle, güvenli bir şekilde internete göz atabilir ve size sağlayacakları Sanal Özel Ağ ile engellenen web sitelerine ve indirmelere erişebilirsiniz. Umarım çalışmalarımızı sever, başkalarıyla paylaşırsın. Bununla ilgili bir sorunuz varsa aşağıda bir yorum yazın. Windows İçin En İyi 10 VPN

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.