AssisTT Contact Center World'de Dünya Birincisi

AssisTT Contact Center World’de Dünya Birincisi

Geçtiğimiz günlerde Türk Telekom’un çağrı merkezi şirketi AssisTT, “Contact Center World“de, “Büyük Ölçekli Dış Kaynak Çağrı Merkezi” kategorisinde Dünya Birincisi oldu.

Türk Telekom tarafından yapılan açıklamaya göre, AssisTT, dünyada çağrı merkezi sektörünün nitelikli ödül organizasyonlarından Contact Center World yarışmasında, “Büyük Ölçekli Dış Kaynak Çağrı Merkezi” kategorisinde birinciliğe layık görüldü.

AssisTT Contact Center World’de Dünya Birincisi

Las Vegas’ta yapılan ve 50’den fazla ülkeden yaklaşık bin 600 projenin yarıştığı organizasyonda, AssisTT’in bilgi teknolojileri altyapısı, esnek müşteri hizmetleri ve yenilikçi İK uygulamaları ödülün kazanılmasında etkin rol oynadı.

AssisTT Contact Center World

Contact Center World yarışması kapsamında öncelikle Avrupa, Orta Doğu ve Afrika (EMEA), Amerika ve Asya-Pasifik’te bölge finalleri düzenleniyor. Bölgelerde birinci olan şirketler, sonraki aşamada küresel çapta değerlendiriliyor. Böylece her kategoride dünyanın en iyi şirketleri belirleniyor.

AssisTT, haziran ayında yapılan EMEA bölge finallerinde, “En İyi Teknoloji İnovasyonu” kategorisinde ikinci, “En İyi İşe Alım Kampanyası” kategorisinde üçüncü olmuş ve “Büyük Ölçekli En İyi Çağrı Merkezi” kategorisindeki birinciliğiyle de dünya finallerinde yarışmaya hak kazanmıştı.

2012 yılında En İyi Büyük Ölçekli Çağrı Merkezi” kategorisinde üçüncülüğü elde eden Assistt “11820 Teknoloji Destek Hattı” uygulaması ile ‘En İyi Destek Hizmeti’ kategorisinde bronz madalya ile ödüllendirildi.

 

Facebook kullanıcılarından biri iseniz aşağıdaki haber de dikkatinizi çekecektir.

https://www.yaparimben.com/facebook-sahte-haberlere-karsi-savas-acti/

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.