Bip Hesap Açma Kaydolma Bip indir

Bip Hesap Açma Kaydolma Bip indir

Bip kullanımı giderek yaygınlaşıyor. Bu yazımızda Bip hesap açma kaydolma Bip indir gibi merak edilen sorulara yazılı ve görsel olarak ulaşabilirsiniz.

Bip nedir? BİP Turkcell tarafından geliştirilen ücretsiz mesajlaşma uygulaması olan BİP uygulaması ücretsiz olup, Turkcell tarafından geliştirilmesine rağmen farklı servis sağlayıcılarını da desteklemektedir.
Turkcell’ in Whatsapp uygulamasına rakip olarak çıkardığı Türkiye’ nin yerli mesajlaşma uygulamasıdır. Akıllı telefonlara uygulama marketten indirilir ve telefon numarası üstüne kurulumu gerçekleştirebilir. Telefona gelen doğrulama kodu onaylanmadan Bip uygulamasına kayıt olunamaz. BİP uygulamasının özellikleri ise farklı sosyal medya uygulamalarında olduğu gibi görüntülü arama ve sesli konuşma, grup oluşturma, grupta görüntülü konuşma Sohbetlerinizde Yüzlerce Emoji, Caps ve Animasyon kullanımına izin vermesi gibi bir çok özelliği bulunmaktadır. Fotoğraf ve video paylaşımlarında boyut ve süre sınırı bulunmamaktadır.

Bu özelliklerin yanı sıra Bip uygulaması Fax alma ve gönderme (Sadece Turkcell abonelerine) hizmeti sunmaktadır. Bip uygulamasına ilk üye olduğunuzda 1 GB internet ücretsiz hediye olarak verilmektedir.

Bip Hesap Açma Kaydolma Bip indir

Bip uygulamasını akılı telefonunuza indirmek için Play Store uygulamasına giriş yapınız.

YÜKLE seçeneğine dokunuyoruz. İndiriliyor yazısı çıkacaktır, Bip uygulaması indikten sonra uygulamayı açıyoruz.

BİP’ e Yeni Özellikler Geldi! Kullanım Koşulları ve Gizlilik Politikası seçeneği gelecektir. KABUL ET seçeneğine tıklıyoruz.

Telefon Numaranızı Giriniz bölümüne başına sıfır koymadan cep numaranızı yazınız. Telefon numaranızı doğrulamak için size 5 haneli doğrulama kodu göndereceğiz. İLERİ butonuna dokunuyoruz.

Arkadaşlarınızın sizi tanıyabileceği bir profil ismi giriniz ve profil resmi ekleyiniz.

Artık BİP’ tesiniz! BİP ile rehberinizdeki arkadaşlarınızla anında mesajlaşabileceksiniz. HAYDİ BAŞLA! seçeneğine tıklıyoruz. Görüldüğü gibi Bip uygulamasına kaydolmak çok basit olup, Bip uygulamasına gelen Doğrulama Kodunu onaylamanız yeterli olacaktır.

Ayrıca Bip uygulaması oldukça hızlı olup kullanımı oldukça eğlencelidir. Sorun yaşayan Bip Hesap Açma Kaydolma Bip indirme…gibi sorunlara makalemiz çözüm olacaktır.

Hakkında Songül KOÇER

Özel bir şirkette Teknik Destek Asistanı olarak çalışmaktayım. Burada edindiğim bilgileri ve deneyimleri makaleler oluşturarak farklı kişilerinde bu bilgi ve deneyimlerden faydalanmasını sağlamaya çalışıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.