Android için En iyi instagram hashtag uygulaması seçtik.

En İyi Instagram HashTag Uygulaması Android

Bugün, etiketler yazınızın görsel unsurundan daha önemlidir. Bu paylaşımda, 4 tane Android için En iyi instagram hashtag uygulaması seçtik.

Bir resim bin kelime değerindedir

Yukarıdaki cümle Instagram ve Twitter dünyasında, ne yazık ki artık geçerli değil. Yazınızın görsel unsuruyla birlikte, diğer birçok faktör popülerliğine katkıda bulunuyor. Bugün, etiketler ve başlıklar görüntünün geri kalan kısmı kadar önemlidir.

instagram hashtagleri yalnızca fotoğraflarınız için doğru hedef kitleyi edinmenize yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda Instagram ve gittikçe büyüyen görüntü kütüphanesinde yayınlarınızı ve öykülerinizi kataloglar ve düzenler.

Instagram, ‘Hashtag’i Takip Et‘ özelliğini tanıttığından beri, doğru hashtagleri eklemek artık her zamankinden daha değerli.

Ancak gerçeği söylemek gerekirse, her paylaşıma instagram etiketleri eklemek acı vericidir. Evet, Instagram’ın otomatik önerme özelliği var, ancak sizi yalnızca çok uzağa götürebilir. Tek bir yazı tanımlamak için on beş farklı kelime düşündüğünüzü hayal edin, her bir kelimeyi yazmanın acısını yalnız bırakın. Bu yazıyı incelemeden önce genellikle bilinmeyen Instagram Yol Tarifi Ekleme Nasıl Yapılır makalemizi incelemenizi öneririm.

En İyi Instagram HashTag Uygulaması

Peki, böyle durumlarda ne yaparsınız? Endişelenme. Android için Instagram için en iyi hashtag uygulamalarından bazılarını küratörlüğünü yaptık. Bu uygulamalar otomatik olarak hashtagleri oluşturmanıza yardımcı olurken, diğerleri resimleriniz için doğru hashtag’i indirmenize yardımcı olur.

Doğrudan dalyalım.

AutoHash

Listemizdeki ilk uygulama AutoHash. Adı hemen hemen tüm hikayeyi döküyor. Bu temiz küçük uygulama, yüklenen resme bağlı olarak bir etiket listesi oluşturur. Evet, doğru okudun. AutoHash görüntüyü analiz eder ve kompozisyonuna bağlı olarak, ilgili etiketlerin bir listesini alırsınız. Ve orada bitmiyor.

Ayrıca bulunduğunuz yere göre birkaç etiket ekler. Ancak, kişisel favorim favori sekmesidir. Burada, sık kullandığınız (#YaparimBen gibi) bir etiket ekleyebilirsiniz ve görüntü analizi tamamlandıktan sonra, Kalp simgesine dokunun ve uygulama listeye kaydedilen etiketi ekleyecektir.

Favori bir etiket eklemek için, Kalp simgesine dokunun, etiketi ekleyin ve Kalp simgesine tekrar uzun basın.

30 limitinin ötesine geçmekten endişeleniyorsanız, AutoHash bir sayaç özelliğine sahiptir. Mevcut numarayı görmek için ilk ikona dokununuz.

Her şey çözüldüğünde, kopyalamak için pano simgesine dokunun. Instagram açın ve paylaşın.

En iyi şey: Uygulamada Obstrüktif Reklam Yok

AutoHash
AutoHash
Developer: Uri Eliabayev
Price: Free

Top Tags

Bir ton ilgisiz hashtag eklenmesi genellikle çaresizlik çağrısı olarak karşımıza çıkar. Acı ama gerçek. Bu nedenle en iyi seçenek gereksiz ve alakasız etiketlerden uzak durmaktır.

Top Tags, noktaya özgü etiketler istiyorsanız en iyi uygulamalardan biridir. AutoHash‘in aksine, etiketleri tek başına üretmez. Bunun yerine, Yiyecek ve Moda gibi ana kategorilerden birine dokunmanız gerekir ve bu size ilgili öğelerin uzun bir listesini verecektir.

Bunu yapmanın başka bir yolu da popüler etiketleri karıştırmak ve eşleştirmektir. Bunu yapmak için, sağdaki ikinci simgeye dokunun ve hangi kategorilerin etiketlerini eklemek istediğiniz Artı simgelerine dokunun. İlgili tüm etiketler üstteki kutuda görünecektir.

Bu noktada, istemediğiniz bazı etiketleri kaldırabilirsiniz. Bunu yaptıktan sonra kopyalayıp yapıştırın ve işinize devam edin. Top Tags, aradaki reklamların payına sahiptir.

Leetags

Leetags, etiket veritabanında bir anahtar kelime ile arama yapmanızı sağlar. Bu nedenle, bitki ile ilgili etiketler aramak istiyorsanız, sadece Bitki yazın ve ilgili etiketler dışarı atlanacaktır.

İlginç bir şekilde, her bir etiketin popülaritesini yüzde olarak gösterir. Yani daha az popüler olanları atmak ve daha anlamlı bir etiket eklemek istiyorsanız, bunu yapabilirsiniz.

Birkaç özelleştirme püf noktası da var. Sayıyı belirtebilir veya hashtaglerin üzerinde nokta ekleyebilirsiniz. Aynı etiketleri tekrarlamaktan kaçınmak için, kopyalarken karıştırılmalarını sağlayabilirsiniz.

Tüm bu seçenekler Seçenekler sekmesinde bulunur. Neredeyse aynı işlevselliğe sahip başka bir uygulama Instagram için En İyi HashTags (oldukça ağız dolusu, size söylerim) dir.

Hashme

Listemizdeki en son uygulama Hashme. Bu, yukarıdaki üç uygulamanın bir karışımıdır. Bir resim yükleyerek veya metin girerek alakalı hashtagleri arayabilirsiniz. Analiz tamamlandığında, size en üstteki trend etiketlerini gösteren bir liste sunar.

Ne yazık ki, birkaç alakasız olanı da bulacaksınız. Ancak, uygulama hepsini panoya kopyalamaz. İstediklerinize dokunmanız ve Kopyala düğmesine basmanız gerekir.

Ancak Hashme’nin kendisini etiketlediğini ancak çıkarılabilir olduğunu unutmayın.

Instagram Etiketleri için Uygulama

Herkese açık profiller için, alakalı etiketler eklenememek, neredeyse özel bir profile sahip olmak gibidir. Gönderinizi yalnızca şu andaki izniniz görür. Başka bir deyişle, katılım ve yeni takipçiler olmayacak.

Bir dahaki sefere Instagram’a yeni bir resim yüklediğinde, yukarıdaki uygulamaları dene ve en çok hangisinden hoşlandığını söyleyin. Ayrıca, YaparimBen’in Instagram profiline baktın mı? Hemen bu linke tıklayın!

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.