en iyi usb bellek şifreleme programları, usb şifreleme programı, flash bellek şifreleme, flash belleğe şifre koyma, usb bellek şifreleme,

En İyi USB Bellek Şifreleme Programları 2019

Gizlilik önemlidir. Flash Bellek içindeki sakladığınız verileri korumak için 20 En İyi USB Bellek Şifreleme Programları listesini paylaştık.

Flash belleğe şifre koyma içindeki verilerin kullanımını engelleyecektir.  Harici USB sürücülerde saklanan verileri güvenceye almak için en iyi şifreleme araçları hakkında bilgi vereceğim. Flash bellek şifreleme, En iyi 20 En iyi USB Bellek Şifreleme Programları hakkında daha fazla bilgi için okumaya devam edin.

Alakalı Sorular:

usb şifreleme programı, flash bellek şifreleme, flash belleğe şifre koyma, usb bellek şifreleme,

USB’nizdeki dosya ve klasörlere şifre koyama zamanı geçiyor mu acaba. Neticede artık bulut sunucular var.  Ancak bulut sunuculara yüklenen dosyalar da belli boyuta eriştiğinde aylık yada yıllık ücretler ödemek gerekiyor. Ayrıca Biraz unutkanlığınız varsa koyduğunuz şifreyi unutabilir ve buradaki verilere erişiminizi tamemen kaybedebilirsiniz.

En iyi USB Bellek Şifreleme Programları

USB ve Sabit disk gibi harici sürücülerde, herhangi bir yetkisiz kişi tarafından erişilebilecek çok sayıda kişisel veri vardır. Bunun nedeni, verilerinizin şifrelenmemiş veya şifreleme yöntemiyle korunmayan sürücülerinize açık bir şekilde kaydedilmesi ve bununla birlikte, herhangi bir kişinin dosyalarınıza erişebilmesidir. Bu, özel dosyalarınıza yasa dışı erişimle gizliliğinizi tehlikeye sokabilir. Ve korumak için verilerinizi korumayla koruyacak bazı şifreleme yazılımlarına ihtiyacınız var. Ve burada dosyaları şifrelemek için en iyi yazılımlardan bazılarını sizlerle paylaşacağım. Ekran görüntülerini ekleyip eklememek arasında kararsız kaldım ama yazı uzun olduğu için birde görseller le sıkmak istemedim. Ama isterseniz yorum olarak iletin ekleyeyim.

VeraCrypt

Dosyalarınızı bir şifreleme ile şifreleyecek en iyi araç. VeraCrypt, sistem ve bölüm şifrelemesinde kullanılan algoritmalara gelişmiş güvenlik ekleyerek, kaba kuvvet saldırılarında yeni gelişmelere karşı bağışıklık kazandırıyor. Yani bu aracı PC’nizde denemelisiniz.

StorageCrypt

Bu, en iyi şifrelemeyi sağlayan şifreleme aracıyla USB sürücüsünü şifrelemenize olanak tanıyan başka bir harika araçtır ve aynı zamanda şifreyi kırmak neredeyse imkansızdır. Bunu denemelisin.

BitLocker

Windowsun dahili bir aracı ile herhangi bir USB sürücüsünü ve harici sürücülerinizi şifrelemenin en iyi yoludur. Bu yüzden bu aracı denemeli ve verilerinizi korumalısınız.

DiskCryptor

DiskCryptor, sistem bölümü de dahil olmak üzere tüm disk bölümlerinin şifrelenmesini sağlayan açık bir şifreleme çözümüdür. Açıklık gerçeği, mevcut işlevsellikle keskin bir karşıtlık içerisine girer, karşılaştırılabilir işlevsellikli yazılımların çoğu tamamen tescillidir, bu da gizli verilerin korunması için kullanılmasının kabul edilemez olmasını sağlar.

GNU Privacy Guard

Harici USB sürücüsünü şifrelemenizi sağlayan iyi bilinen bir araçtur. Ve bu aracı kullanarak gerçekten sürücünüzdeki verileri güvenceye alarak iyi şekilde koruyabilirsiniz.

Cryptainer LE

Herhangi bir Windows PC, Masaüstü, Dizüstü Bilgisayar, Sabit Disk veya USB Flash Sürücü, Memory Stick gibi Çıkarılabilir Sürücü’de gizli verilerinizi korumak için Ücretsiz Şifreleme Yazılımıdır. Cryptainer, çıkarılabilir sürücüler (Flash Sürücüler, CD ROM’lar vb.) Dahil olmak üzere herhangi bir ortamdaki herhangi bir dosya veya klasörü parola korumanıza ve güvenceye almanıza olanak tanır.

Remora USB Disk Guard

Remora USB Disk Guard, USB depolama cihazlarınızda bir dosya şifreleme anahtarı olarak tasarlanmıştır. Remora USB Disk Guard ile tüm dosyalarınızı her zaman ve her yerde USB diskinde güven altına alabilirsiniz.

USB Disk Security

USB Disk Güvenliği (USB DS), Windows içindeki belirli güvenlik seçeneklerini çok erişilebilir bir şekilde sağlar. Sadece bu değil, aynı zamanda yanda tarama yapıyor. Veri hırsızlığı için bir önlem olarak, USB DS iki şifre korumalı özelliği etkinleştirebilir. USB Erişim Kontrolü, herhangi bir şeyin USB sürücülerine kopyalanmasını engeller. USB Sürücü Kontrolü, Windows’un bağlı USB sürücülerine erişmesini kısıtlar.

Rohos Mini Drive

Rohos Mini Drive, disk üzerinde gizli ve şifrelenmiş bir bölüm oluşturarak bir USB flash sürücüyü parolayla korur. USB sürücüde çok sayıda özel dosya varsa ve bunları gizli tutmak istiyorsanız, onları Rohos Mini Drive kullanarak güçlü bir şifreleme ile koruyabilirsiniz. Ayrıca herhangi bir PC’de şifrelenmiş bir bölümle ulaşmak için taşınabilir bir şifreleme aracı sunar.

Kakasoft USB Security

Kakasoft USB Güvenlik, hassas bilgilerinizi USB sürücülerinde en güçlü şifreleme tekniği ile korur. Bu USB disk güvenlik programı, USB flash sürücülerinizde gizli verilerinizin kapsamlı veri güvenliğini sağlar ve muhteşem şifreleme ve gelişmiş şifreleme yönteminin benimsenmesiyle yetkisiz erişime karşı korur.

iSafe USB Security

iSafe USB Security, USB veri koruması için tasarlanmış, ödüllü ve profesyonel ancak uygun maliyetli bir USB şifreleme yazılımıdır. Bu taşınabilir güvenlik yazılımı, USB diskleri, USB sürücüleri, Thumb sürücülerinde verileri korumanıza izin verecek şekilde mükemmel ve benzersiz bir şekilde tasarlanmıştır.

USB Flash Security

USB Flash Security, dünyanın her yerinde kullanılır. USB sürücüdeki verileri bir parola ile koruyan güvenlik yazılımıdır. Piyasada USB Flash Sürücüye şifreleme ekleyin. Bilgisayarınızda sahip olabileceğiniz hafif uygulamalardan biridir.

USB Safeguard

USB Safeguard, özel dosyalarınızı güvenli AES 256 bit anahtarını kullanarak bir parola ile korumanıza izin veren taşınabilir bir yazılımdır.

GiliSoft USB Encryption

GiliSoft USB Şifreleme, USB flash sürücüyü şifrelemenizi sağlar, tüm bu problemler kolaylıkla halledilebilir. GiliSoft USB Şifreleme, taşınabilir depolama aygıtını (harici sürücü) şifreleyen USB güvenliği için kapsamlı ve kullanımı kolay bir çözümdür ve şifrelemeden sonra harici sürücüyü güvenli alan ve genel alan diye iki parçaya ayırabilir.

SafeHouse Explorer

SafeHouse Explorer, Harici USB sürücüleri, ağ sunucuları, CD / DVD’ler ve hatta iPod’lar da dahil olmak üzere herhangi bir sürücüde bulunan dosyaları koruyabilir. SafeHouse Explorer, hassas dosyalarınızı tamamen gizlemek ve korumak için şifreler ve maksimum güçlü 256-bit gelişmiş şifreleme kullanır.

LaCie Private-Public

Bu, Windows ve Mac OS platformu için mevcut olan başka bir en iyi yazılımdır. LaCie Private-Public, çok değerli dosyalarınızı, klasörlerinizi ve sürücülerinizi şifrelemek için AES-256 algoritmasını kullanan bir USB şifreleme aracıdır. LaCie Private-Public aracıyla ilgili en iyi şey, bilgisayarınıza yüklenmesine gerek olmamasıdır. Sadece USB sürücünüze kopyalayın ve programı açın.

File Secure Free

File secure Free, parola için askeri standardın AES şifreleme algoritmasını kullanarak, sabit disk, flash sürücü gibi harici disklerinizi korur, bu da şifreleme açısından başka bir en iyi yazılımı oluşturur.

Hassas dosyalarınızı, diğer kullanıcıların parola olmadan erişmesini kısıtlayacak sağlam bir parola ile kilitlemek için File Secure ücretsiz kullanabilirsiniz.

Secur Stick

SecurStick, USB sürücüde veya başka bir çıkarılabilir cihazda saklanan verileri korumak için 256 bit AES şifreleme sağlayan bir başka en iyi yazılımdır. Eh, SecurStick bir taşınabilir şifreleme yardımcı programıdır, bu yüzden uygulamayı iş istasyonunuzda çalıştırmak için bir yönetici gerektirmez.

SecurStick Windows XP, Windows Vista, Windows 7 ve Windows 10 işletim sistemi için kullanılabilir ve İngilizce, Almanca ve İtalyanca dilini destekler.

Dekart Private Disk

Windows işletim sisteminizde sahip olabileceğiniz başka bir en iyi şifreleme yazılımıdır. Dekart Private disk, antivirüs gibi makinenizi yavaşlatmadan virüslere, reklam yazılımlarına ve truva atlarına karşı inanılmaz güvenlik sunar. Bu aracın yardımıyla USB dahil disk sürücülerinizi şifreleyebilirsiniz.

Challenger

Bu, Windows bilgisayarınızda kullanabileceğiniz ücretsiz araçlardan biridir ve USB flash sürücünüzü şifreleyebildiği gibi birkaç harika özellik sunar. Challenger, bir bilgisayara veya bir mobil depolama aygıtına (USB bellek, SD kart veya CD-ROM) kurulabilir. Taşınabilir sürümü seçerek, örneğin bir USB, yazılım her zaman her bilgisayarda kullanılabilir.

Herşey her siteden indirilemez. Windows için En İyi Program İndirme Siteleri makalemizde sizler için faydalı olacak indirme sitelerini paylaştık.

Yukarıda her şey 2019 yılının En iyi USB Bellek Şifreleme Programları hakkındaydı. Harici sabit sürücünüzü istediğiniz parola ile güvenli bir şekilde koruyabilir ve herhangi bir yetkisiz erişime karşı güvenceye alabilirsiniz. Umarım bu güzel yazıyı beğenirsiniz, başkalarıyla da paylaşırsınız. Bununla ilgili herhangi bir sorunuz varsa aşağıya bir yorum bırakın. Bu uzun yazıyı okuduğunuz için teşekkür ederim.

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.