AnaSayfa / Blog / Facebook Destek / Facebook Bilgim Dışında Tahsil Edilen Ücret itirazı
facebook bilgim dışında tahsil edilen ücret itirazı

Facebook Bilgim Dışında Tahsil Edilen Ücret itirazı

Yaşadığı Facebook bilgim dışında tahsil edilen ücret itirazıyla alakalı yapılması gereken işlemleri makalemizde paylaşacağız.

Banka hesap ekstresi elinize geçti ancak facebook a yapılan ödeme görünüyor fakat bu alış verişi siz yapmadıysanız. Facebook hesabınızın ödeme ayarlarında ödeme görünmüyor yada bu ödemenin kimin hangi facebook sayfasında nereye yapıldığını merak ediyorsanız. Ödeme hakkında bilgi inceleme başlatmak için facebook destek ekibine bu sorunu bildirmeniz gerekmektedir.

Facebook sosyal medya ağı en çok kullanılan uygulamaların başında olup siz belirtmediğiniz sürece bilginiz dışında tahsil edilen ücretle alakalı işlem gerçekleştirmeyecektir.

Facebook hesabınız bulunmuyor banka hesap özetim de bilgim dahilinde olmayan Facebook ücreti görünüyor. Sorununu sizde yaşıyorsanız ve bu konu sizi tedirgin ediyorsa Facebook ta ücret tahsil edilmeye devam eder mi? Facebook ücretini nasıl bildiririm? Düşüncesi içerisinde sorun yaşıyorsanız makalemiz den destek alabilirsiniz.

Facebook ta bilginiz dışında tahsil edilen ücretlendirmelerde yaşanılan bu can sıkıcı sorunu facebook destek ekibine bildirerek inceleme yapılmasını sağlamamız gerekiyor.

Facebook Bilgim Dışında Tahsil Edilen Ücret İtirazı

İnterneti olan bir cihazdan tarayıcınızı (İnternet Explorer, Firefox, Chrome,Opera, Safariv.b.) açınız www.facebook.com/help/contact/1856425021037976 Linkini yazarak aratma işlemi gerçekleştir iniz.

Facebook Bilgim Dışında Tahsil Edilen Ücret itirazı

Yetkisiz veya Bilinmeyen Ücretler

Ödeme sorununuzu giderebilmemiz için biraz daha bilgiye ihtiyacımız var. Lütfen kendi Facebook hesabınıza giriş yapmış olduğunuzdan emin olun.
Lütfen neden yazdığınıza en çok ilgili olan sorunu seçin
Ödeme hesabımda tanınmayan ücretler var
Ödeme hesabımda tanınmayan ücretler var seçeneğini işaretliyoruz.

Facebook Bilgim Dışında Tahsil Edilen Ücret itirazı

Banka/Kredi Kartından ücret tahsil edildiyse Banka/Kredi Kartı seçeneğini işaretliyoruz.

Kredi Kartınızın İlk 6 Hanesi
Söz konusu ücretler kredi kartın daysa, lütfen kredi kartınızın ilk 6 rakamını bize bildirin.
Kredi Kartının Son 4 Hanesi

Söz konusu ücretler kredi kartın daysa, lütfen kredi kartınızın son 4 hanesini bize bildirin.

Kredi Kartının Son 4 Hanesi
Söz konusu ücretler kredi kartın daysa, lütfen kredi kartınızın son 4 hanesini bize bildirin.
Tarih ve Tutar
Lütfen söz konusu her bir ödemenin tarihini ve miktarını girin. Varsa, lütfen banka ekstrenizde bulunan satın alma onay kodunu gönderin. Bu kod, banka ekstrenizde FACEBOOK.COM * işlemlerinin yanında görünen 5-10 harf ve sayıların birleşimidir.
Bu ödemeleri gösteren ifadenizin ekran görüntüsünü yükleyin banka hesap ekstresi var ise yükleyin iz.
Lütfen diğer hassas bilgileri engelleyin
Sorunun Açıklaması
Lütfen yaşadığınız problemi olabildiğince ayrıntılı olarak açıklayın.
Gönder butonuna tıklayınız. Facebook Bilgim Dışında Tahsil Edilen Ücret itirazı gerçekleşti. Gönderdiğiniz belge facebook destek ekibine ulaşacağından dolayı inceleme yapılacak ve kredi kartınızdan yapılan haksız harcamayla alakalı inceleme başlatmış olacaksınız.

Hakkında Songül KOÇER

Özel bir şirkette Teknik Destek Asistanı olarak çalışmaktayım. Burada edindiğim bilgileri ve deneyimleri makaleler oluşturarak farklı kişilerinde bu bilgi ve deneyimlerden faydalanmasını sağlamaya çalışıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.