TP Link TD-W8101G Modem Özellikleri

TP Link TD-W8101G Modem, 3’ü bir arada bir cihazdır. Yüksek hızlı modem, Kablosuz G access point ve 1 bağlantı noktalı Ethernet yönlendirici.

TP Link TD-W8101G Modem ÖzellikleriTP-LINK TD-W8101G 54Mbps Kablosuz ADSL2 + Modem Router TD-W8101G, yüksek hızlı DSL modem, kablosuz G erişim noktası ve 1 bağlantı noktalı Ethernet yönlendirici işlevini birleştiren 3’ü bir arada aygıttır. Yüksek performanslı (24Mbps’e kadar) ve Internet Servis Sağlayıcınızın (ISP) Dijital Abone Hattı Çoklayıcı (DSLAM) cihazınızdan daha uzun erişim sağlamak için en son ADSL2 / 2 + standartlarını desteklemektedir.

TD-W8101G, Internet trafiğini pürüzsüz Internet telefon görüşmeleri (VoIP) ve gecikme yaşamayan online oyun oynamaları için önceliklendirmeye yardımcı olan yerleşik bir QoS motoru içerir. Ağınıza yetkisiz kablosuz erişimi önlemek için TD-W8101G, WEP, WPA-PSK ve WPA2-PSK dahil olmak üzere en yeni şifrelemeyi destekler. Ayrıca, bu cihaz, ağınızı Internet’teki olası saldırılardan korumaya yardımcı olmak için Çift Güvenlik Duvarları (SPI ve NAT) içerir.

TD-W8101G aynı zamanda, İSS’nizden alındığında, otomatik olarak fmware’i ve diğer ayarları güncelleyen TR-069’u destekler. Bir ev veya küçük bir kullanıcı için olsun, 54Mbps Kablosuz Yönlendirici TD-W8101G‘li ADSL2 / 2 + Modem, ideal hepsi bir arada geniş bant ve kablosuz ağ çözümüdür.

TP Link TD-W8101G Modem Özellikleri

TP Link TD-W8101G Modem Özellikleri

  • ADSL2 + Modem, NAT yönlendirici ve kablosuz G access point özelliği vardır.
  • Çoklu dil desteği ile Kolay Kurulum Yardımcısı, hızlı ve sorunsuz bir kurulum sağlar.
  • Hizmet Kalitesi (QoS), sorunsuz VoIP, video akışı ve ücretsiz çevrimiçi oyun oynama olanağı sağlar.
  • Bulit-in NAT ve SPI frewall, IP adresi fltering, etki alanı adı fltering ve MAC adresi fltering desteği, son kullanıcı cihazlarını internet üzerinden olası saldırılara karşı korur.
  • WPA-PSK / WPA2-PSK şifrelemeleri, ağınıza güvenlik tehditlerine karşı aktif savunma sağlar.
  • 4000V Yıldırımdan Korunma, cihazınızın zorlu gök gürültülü fırtınaların zarar görmesini önler.
  • Port VLAN, zevk için LAN portlarını PVC’ye bağlar. IPTV deneyimi sunar
  • IEEE 802.11g/b, IEEE 802.3/3u ile uyumludur.

TP Link TD-W8101G Modem Özellikleri ile ilgili yukarıda bilgiler paylaşılmıştır. Bu modemin ayrıca hem kurulum hemde port açma işlemlerinin nasıl yapıldığını anlatacağız. Yukarıda verilen bilgilerde aklınıza takılan bir şey varsa yorumlarda iletin cevap olalım.

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.