Facebook Doğum Tarihi Değiştirme Nasıl Yapılır

Facebook Doğum Tarihi Değiştirme

Facebook’ta doğum tarihi önemli. Bir sorun yaşarsanız kimlik bilgileriniz uyuşmalı. Bu nedenle Facebook Doğum Tarihi Değiştirme adımlarını paylaşıyoruz.

Facebook Doğum tarihinizi  sınırlı sayıda değiştirmenize izin veriyoruz. Yakın zamanda doğum tarihinizde değişiklik gerçekleştirdiysek, tekrar değişiklik yapmak için önce birkaç gün beklemeniz gerekecektir.

Facebook kimlik onaylı olduğu için kişisel bilgilerinizin ad, soyad ve doğum tarihi gibi özel bilgilerinizin kimliğiniz ile aynı olmasını öneriyoruz. Facebook kullanım koşularına göre yaş aralığının en az 13 olması gerektiğini ve 13 yaşından küçük yaş aralığı seçilmesi halinde hesabınızın kapatılacağını unutmayınız.

İnterneti olan bir cihazdan doğum tarihini değiştirmek istediğiniz hesaba giriş yaparak aşağıda yer alan adımları takip ediniz.

Facebook Doğum Tarihi Değiştirme

Doğum tarihinde değişiklik yapmak istediğimiz hesabın profiline tıklayarak Hakkında yazan bölüme tıklıyoruz.

İletişim Bilgiler ve Temel Bilgiler bölümüne tıklıyoruz.

TEMEL BİLGİLER bölümünde yer alan Doğum tarihinin yanında yer alan Düzenle seçeneğine tıklıyoruz.

TEMEL BİLGİLER Bölümünde Doğum Tarihi: Bölümünde doğum tarihinizde düzenleme yaparak Değişiklikleri Kaydet butonuna tıklayıp kişisel bilgilerinizi düzenleyebilirsiniz.

Facebook Doğum Tarihi Değiştirme hakkında makalemiz den destek alabilirsiniz. Burada verilen bilgiler sorununuzu çözmeye yeterli olmadıysa yorumlarda bizimle sorununuzu paylaşın.

Hakkında Songül KOÇER

Özel bir şirkette Teknik Destek Asistanı olarak çalışmaktayım. Burada edindiğim bilgileri ve deneyimleri makaleler oluşturarak farklı kişilerinde bu bilgi ve deneyimlerden faydalanmasını sağlamaya çalışıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.