Facebook Reklam Alış Veriş Sorunu Çözümü

Facebook reklam üzerinden alış veriş yapan ürünle alakalı sorun yaşayıp satıcıyla iletişime geçemeyen ve iade değişim sorunu yaşıyan kullanıcılar için facebook destek ekibiyle nasıl iletişime geçilir. Facebook Reklam Alış Veriş Sorunu Çözümü Bu makalemizde yaşamış olduğunuz mağduriyeti gidermeye çalışacağız.

Facebook Reklam Veren Sorunu Çözümü Nasıl Yapılır.  Facebookta gezinirken facebook reklamlarda bir ürün beğendiniz. Ücretini ödeyerek ürünü aldınız. Ücret tahsil edildi ürün gelmedi veya ürün açıklaması gibi değil satıcıyla iletişime geçemediniz. Alışveriş yaptığınız yaptığınız facebook sayfası yöneticisiyle   görüşme yapamıyorsunuz veya muhatap bulamadınız. Sorun yaşadığınız Facebook reklam hesabını nasıl şikayet edeceğiniz hakkında bilgi aktaracağız. Facebook Bir milyarı aşkın insanın bulunduğu Facebook topluluğunda sizin gibi üyelerinizin  görüşleri. Facebook özelliklerini ve hizmetlerini sürekli olarak iyileştirmesine yardımcı oluyor. Görüşlerini ileten herkese yanıt veremese de, facebook kullanıcılarının gönderdiği birçok fikri inceliyor. Bu fikirleri kullanarak herkesin Facebook deneyimini daha iyi hale getirmeye çalışıyor. Görüş bildirmek istemiyorsanız ancak belirli bir sorunla ilgili yardıma ihtiyacınız varsa öncellikle  sorun yaşadığınız facebook hesabına Tarayıcınız üzerinden (İnternet Explorer, Firefox, Chrome,Opera, Safariv.b.) giriş yapmanız gerekiyor. Adres satırı dediğimiz Http ile başlayan üst bölümü tamamen siliyorsunuz.

Facebook Reklam Alış Veriş Sorunu Çözümü

www.facebook.com/help/contact/515911031928035 entere tuşluyorsunuz.

Facebook ve Instagram’daki reklamlarla ilgili deneyiminizi nasıl iyileştirebileceğimizi bize söyleyin. Lütfen dikkat edin: Fikri mülkiyet haklarınızın ihlal edildiğini düşünüyorsanız, lütfen Fikri Mülkiyet Yardım Merkezimizi (https://www.facebook.com/help/intellectual_property) ziyaret ederek yada TIKLAYIN bir şikayet gönderin.

Ayrıca Bakınız: Kapatılmış Facebook Hesabını Açmak Kimlik Doğrulama

Alışveriş yaptığınız internet adresi URL) / internet sitesi?Bölümüne Tarayıcınız üzerinden (İnternet Explorer, Firefox, Chrome,Opera, Safariv.b.) giriş yapmanız gerekiyor. Alış veriş yaptığınız siteye tıklayıp giriş yapıyorsunuz. http ile başlıyan bölümü kopyalayıp yapıştırıyorsunuz.

Bu kötü bir deneyim miydi?

  • Ürün/hizmet hiç gelmedi
  • Ürün/hizmet açıklandığı gibi değil
  • Kötü veya eksik müşteri hizmeti
  • Diğer

Seçenekleri bulunuyor. Sorununuzla alakalı sorunu seçiyorsunuz. Uygun seçenek bulunmuyorsa diğeri  seçebilirsiniz.

İlave bilgiler bölümüne ürünle alakalı yaşamış olduğunuz mağduriyeti anlatan ayrıntı yazıyorsunuz.

Optional: Upload an image of the product or service.(İsteğe bağlı: Ürün veya hizmetin bir resmi yükleyin)Ürün elinize geçtiyse ürünün resmini yüklüyorsunuz.Ürün geçmedi elinize ödeme yaptıysanız. Ödeme ekranını resmini yüklüyorsunuz.

Though we can’t respond to everyone who submits feedback, we review the feedback people send us and use it to improve the Facebook experience for everyone.(Geri bildirim gönderen herkese cevap veremiyoruz, ancak insanların bize gönderdiği geri bildirimleri gözden geçirip, herkes için Facebook deneyimini iyileştirmek için kullanıyoruz) Sayfanın alt bölümünde yer alan Gönder butonuna tıklıyorsunuz. Facebook destek ekibiyle iletişime geçtiniz.S ayfanın incelenmesini sağlaya bilirsiniz.

Umarım Facebook Reklam Alış Veriş Sorunu Çözümü hakkında yazdığımız makaleyi beğenirsiniz. Bu yazıda yer alan bilgileri gerçekten beğendiyseniz lütfen başkalarıyla paylaşmak için biraz zaman ayırın. Yorumlar kutusunu kullanarak görüş ve önerilerinizi bizimle paylaşın. Yine de bu yazıyı okuduğunuz için teşekkürler!

Hakkında Songül KOÇER

Özel bir şirkette Teknik Destek Asistanı olarak çalışmaktayım. Burada edindiğim bilgileri ve deneyimleri makaleler oluşturarak farklı kişilerinde bu bilgi ve deneyimlerden faydalanmasını sağlamaya çalışıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.