Facebook Sorun Bildir Sorunu Çözümü için Hazırladığımız Makaleye ait görseller

Facebook Sorun Bildir Sorunu Çözümü

Facebook destek ekibiyle iletişime nasıl geçilir? Facebook sorun bildir nasıl yapılır? Sorularınızın cevabına makalemizde ulaşabileceksiniz.

En çok kullanılan sosyal medya hesaplarından biri olan facebook hesaplarında yaşanılan ve çözüm yoluna ulaşılamayan sorunlarla alakalı nasıl destek isteyeceğinizi makalemizde ayrıntılı şekilde anlatacağız. Peşin peşin söyleyeyim. Facebook sorun bildirme mail adresi ve facebook sorun bildirme numarası veya facebook sorun bildirme hattı diye bir şey yok. Bu konuda size bilgi veren olursa inanmayın. Facebook sorun bildir yine facebook sayfası üzerinden yapılmaktadır.

Facebook hesabınızda yapacağınız bu işlem, Facebook hesabınızda çalışmayan bir özelliğin çalışmadığını yada ödeme sorunlarıyla alakalı sorun yaşayan kullanıcılar içindir.

Facebook Sorun Bildir

Facebook hesabınızda sorun bildir işlemini telefonunuzdan gerçekleştirecek seniz, facebook hesabınıza giriş yapmanız gerekiyor. Android telefon kullanıyorsanız sağ üst köşede bulunan üç çizgiye tıklıyorsunuz.

iphone telefonlarda facebook hesabınıza giriş yaptığınızda sağ alt köşede bulunan üç çizgiye tıklamanız gerekiyor. Açılan sayfada yer alan seçenekler arasında bulunan Soru bildir seçeneğine tıklıyorsunuz.

  • Genel Görüş( Facebook kullanımıyla ilgili görüşlerini bizimle paylaş)
  • Bir Şey Çalışmıyor (Lütfen çalışmayan bir özelliği bildirin)
  • Kötü Amaçlı İçerik( Buna zararlı içerikler, spam veya ilk ihlali dahildir.

Seçenekleri açılacaktır. Bir Şey Çalışmıyor (Lütfen çalışmayan bir özelliği bildirin) seçeneğine tıklıyoruz. Sorun nerede? alanında yaşadığınız soruna en yakın seçeneği seçerek başlıyorsunuz formu doldurmaya.

Ne olduğunu ve sorunu yeniden oluşturabilmemiz için ne yapmamız gerektiğini kısaca açıkla. Alanına yaşanılan sorunu açıklıyorsunuz.

Film rulosu alanına tıklayarak yaşanılan sorunla alakalı yaşadığınız sorunun ekran görüntüsünü yüklüyorsunuz. Ekran görüntü alamıyorsanız yada sorun yaşıyorsanız ekran görüntü olmadan yaşanılan sorunu yazarak Gönder butonuna tıklayabilirsiniz.

Facebook Sorun Bildir Sorunu Çözümü – Bir sorun bildirin

Bilgisayardan facebook sorun bildir yapılacaksa sorun yaşanılan facebook hesabına giriş yaparak (?) seçeneğine tıklıyoruz.

Açılan seçenekler arasında yer alan Bir Şey Çalışmıyor seçeneğine tıklıyoruz.

Facebook Sorun Bildir Sorunu Çözümü
Facebook Sorun Bildir Sorunu Çözümü – Bir ürün seçin

Sorun nerede? Alanına tıklayarak yaşanılan sorunla alakalı seçeneği seçiyoruz.

Facebook Sorun Bildir Sorunu Çözümü
Facebook Sorun Bildir Sorunu Çözümü – Sorun bildir linki

Ne oldu alanına facebook hesabınızda yaşadığınız sorunu açıklıyorsunuz.

Sorun yaşanılan sayfa açık ise Bildirime bir ekran görüntüsü ekle alanına tıkladığımızda sorunla alakalı sayfanın ekran görüntüsü bir kaç saniye içerisinde yüklenecektir.

Yaşanılan sorunun ekran görüntüsü bilgisayarda mevcut ise Ekran görüntüleri yükleyin: alanına tıklayarak görüntüsü yükleyebilirsiniz. Gönder butonuna tıklayarak facebook sorun bildirme sorunu çözümüyle alakalı iletişime geçmiş oluyoruz.

Internet i olan cihazdan internet Explorer, Firefox, Chrome,Opera, Safariv.b. açınız. www.facebook.com/help/contact/357439354283890 linkini yazıp arattınız.

Facebook Sorun Bildir Sorunu Çözümü – Giriş sorununu bildirin

Facebook ile ilgili bir çok sorun çözümü makalesi paylaşmaktayız. Bunlardan biri de Facebook Kaliteli Video Yükleme sorunudur. Çözümü için bu makaleyi inceleyebilirsiniz.

Giriş Sorununu Bildirin

Giriş yapmak veya şifrenizle ilgili bir sorun yaşıyorsanız, doğru yerdesiniz. Yaşadığınız sorunu bize iletmek için lütfen bu formu doldurun.
İletişim e-posta adresi alanına facebook hesabınıza kayıtlı e-postanız var ise yazıyorsunuz. Facebook hesabınızda e-posta hesabınız bulunmuyorsa, kullandığınız e-posta hesabını yazıyorsunuz. Facebook destek ekibi bu alana yazdığınız e-posta hesabına ger dönüş yapacak.

Facebook Sorun Bildir Sorunu

Lütfen aşağıdaki bilgileri de sağlayarak bu sorunu detaylı bir biçimde açıklayın:

Sorun ortaya çıktığında ne yapmakta olduğunuz
Ne olmasını beklediğiniz
Gerçekte ne olduğu
Sorunun açıklaması alanına facebook hesabınızda yaşadığınız sorunu açıklayıcı şekilde yazıyorsunuz.

Ekran Görüntüsü facebook hesabınızda yaşadığınız sorunun ekran görüntüsünü alma ihtimaliniz var ise muhakkak alınız çünkü yaşadığınız sorunu facebook destek ekibine hem yazılı hemde görsel olarak göndermiş olursunuz.
İsteğe Bağlı alanında Dosya seç alanı bulunmaktadır. Facebook hesaplarında sorun yaşayan kullanıcıların yaşadıkları sorunların ekran görüntüsünü yükleyebildikleri alandır. Bu alan zorun değil isteğe bağlıdır.

Ekran görüntüsü yükleme talimatları

Hata bildirimi göndermeye zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz. Tüm hata bildirimlerine yanıt veremiyoruz, ancak daha fazla ayrıntıya ihtiyaç duyarsak sizi bilgilendireceğiz. Gönder butonuna tıklayarak gönderdiğiniz Giriş Sorununu Bildir Formu Facebook destek ekibine ulaştırılmaktadır ve facebook destek ekibi inceleme yaparak yazdığınız iletişim e-posta hesabına geri dönüş yapılacağından geri dönüş yapılmasını beklemeniz gerekiyor.

Hakkında Songül KOÇER

Özel bir şirkette Teknik Destek Asistanı olarak çalışmaktayım. Burada edindiğim bilgileri ve deneyimleri makaleler oluşturarak farklı kişilerinde bu bilgi ve deneyimlerden faydalanmasını sağlamaya çalışıyorum.

2 yorumlar

  1. Fatoş Ekşioğlu

    Merhaba Facebook Grubumuz SERSERİ KIZLAR😈🥴 Grubumuz haksız şikayet yüzünden kapatılmıştır tarafınızdan incelenmesini talep ediyoruz ve bu haksız şikayetler yüzünden grubumuzun kapatlama kararını yanlış buluyoruz lütfen bu konuda yardımcı olup geri dönüş yaparmısınız…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.