PANELİ GİZLEDESTEK ALMAK İÇİN 11820'Yİ ARAYABİLİRSİNİZ DOKUN ARA
AnaSayfa / Blog / Facebook Destek / Facebook Bugünün Popüler Aramaları
Facebook, bugünün popüler aramaları, Facebook Bugünün Popüler Aramaları, facebook güncelleme,

Facebook Bugünün Popüler Aramaları

Son Güncelleme:

Facebook Bugünün Popüler Aramaları Saçmalığı Facebook’a dün gelen güncelleme ile Bugünün Popüler Aramaları özelliği eklenmiş. Facebook Popüler Aramalar.

Facebook Bugünün Popüler Aramaları Saçmalığı sizle alakası olmayabilir. Facebook Müşteri Hizmetleri, Facebook Destek Hattı, facebook bugünün popüler aramaları silme.

Mark öyle bir güncelleme yaptı ki Ülkemizin en çok ihtiyacı olan konu ortaya çıktı “DUL KADINLAR”. Özellikle yeni karşılaştığımız için arama motoruna basıldığında bu sonuçların gelmesi insanı şüpheye düşürüyor. Yoksa Biri Telefonumdan Bunları mı aradı.

Facebook arama geçmişini silme işlemi nasıl yapılır? Dünya’nın en çok kullanılan sosyal medya sitesi Facebook, pek çok kullanıcısının canını sıkan bir özelliğe sahip. Pek çok Facebook kullanıcısının bildiği ya da fark ettiği üzre Facebook, yaptığımız aramaları, gelecek aramalarımızı daha kolay hale getirmek için kayıt altına alıyor.

Son olarak açtığımız sayfanın sağ üst bölümünde yer alan “Arama Kayıtlarını Sil” seçeneğine tıklıyor ve açılan pencerede tekrar “Arama Kayıtlarını Sil” butonuna tıklıyoruz. Eğer her şeyi tam olarak yaptıysanız arama kayıtlarınız silinmiş demektir.

Facebook Bugünün Popüler Aramaları

Facebook, bugünün popüler aramaları, Facebook Bugünün Popüler Aramaları, facebook güncelleme,

 

Hele hatun telefonunuzu incelerken bunları gördüyse eyvah eyvah Allah yardımcınız Olsun.

Bu sorundan kurtulmanın deneme yoluyla geçici olduğunu düşündüğümüz bir çözümü var.

Android cihazlar için Uygulama ayarlarına giriş yaparak Güncellemleri kaldırın. Sorun çözülmüş olması gerekir.

Ayrıca Yahoo Hesaplarınız Çalındı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Makalemizde Facebook Bugünün Popüler Aramaları özelliği hakkında bilgi verilmiştir. Umarım makalede geçe bilgileri beğenir ve başkalarıyla da paylaşırsınız.

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.