google ile ücretsiz kodlama öğrenmek, ücretsiz kodlama öğrenmek, google grasshopper, grasshopper indir

Google ile Ücretsiz Kodlama Öğrenmek İster Misiniz

Teknoloji devi Google’ın yenilikçi bir şirket olduğunu hepimiz biliyoruz. Son zamanlarda teknoloji devi Google, hem Android hem de iOS için ücretsiz kodlamayı öğrenmek için yeni bir ücretsiz uygulama başlattı. Peki siz Google ile Ücretsiz Kodlama Öğrenmek İster Misiniz. Daha fazla detay için okumaya devam edin.

Google ile Ücretsiz Kodlama Öğrenmek

Geçtiğimiz dokuz ay boyunca teknoloji devi Google, kelimenin tam anlamıyla bir oyun olarak programlamayı öğrenmek için çalışıyor. Deneysel projelere ayrılmış Alan 120 bölümü aracılığıyla, teknoloji devi Google bugün herkesin eğlenerek basit bir şekilde programlamayı öğrenebileceği bir oyun olan Grasshopper’ı sunuyor ve sadece bu uygulamayı bile ücretsiz olarak kullanabiliyor.

Hem Google Play’de hem de Apple’ın App Store’unda ücretsiz olarak indirilebilen oyun, herkesin JavaScript programlama dilinin temellerini öğrenebileceği görsel bulmacalar biçimindeki egzersizler ve zorluklar yoluyla yetişkin kitleleri programlamayı hedefliyor. .

Cep telefonunuzdan ücretsiz programlamayı öğrenin

Teknoloji devi Google’a göre, bilgisayar programlama alanında öncülerden biri olan Grace Hopper adlı bir isim olan Grasshopper, zorluklar ve hızlı oyunlar sayesinde programlama dünyasına eğlenceli bir şekilde girmenin en iyi yoludur. oyunculara JavaScript’i gerçek durumlarda kullanacak.

Google Grasshopper indir

Grasshopper: Learn to Code for Free
Grasshopper: Learn to Code for Free
  • Grasshopper: Learn to Code for Free Screenshot
  • Grasshopper: Learn to Code for Free Screenshot
  • Grasshopper: Learn to Code for Free Screenshot
  • Grasshopper: Learn to Code for Free Screenshot
  • Grasshopper: Learn to Code for Free Screenshot
  • Grasshopper: Learn to Code for Free Screenshot

Seviyeler ilerledikçe, zorlukların zorlukları artacaktır. Ayrıca, gerçek zamanda yapılan düzeltmeler sayesinde, hangi hataları yaptığımızı ve takip edilecek sonraki adımların neler olduğunu bileceğiz.

Oyun ayrıca yeteneklerimize bağlı olarak kilidini açacak farklı kupaları ve başarıları da içeriyor. Ancak bugün, geliştiriciler tarafından StackOverflow verilerine göre en çok kullanılan dil olduğu ve uygulamanın yeteneklerini diğer teknolojilere genişletecek bir plan olmadığı için, yalnızca JavaScript dili eklenmiştir.

Ayrıca Bakınız: USB Kullanarak RAM Nasıl Artırılır

Her ne kadar Grasshopper yeni başlayanlara yönelik bir platform olsa da ve bir gecede profesyonel bir programcı olmayacak olsa da, seçeneklerin, dillerin ve mevcut belgelerin yoğunluğu nedeniyle birçok insana biraz saygı duyabilecek bir alana girmenin iyi bir yolu olabilir.

Peki Google ile Ücretsiz Kodlama Öğrenmek hakkında ne düşünüyorsun? Aşağıdaki yorum bölümünde tüm görüşlerinizi ve düşüncelerinizi paylaşmanız yeterlidir. Farklı bir konuda sorununuz varsa bize iletmekten çekinmeyin. YaparımBen ekini size yardımcı olmak için burada olacaktır.

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

Bir Yorum

  1. Tabi bunun için biraz da ingilizce bilmek gerekiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.