instagram fotoğraf indirme nasıl yapılır

Instagram Fotoğraf indirme Nasıl Yapılır

Instagram Fotoğraf indirme makalemizde instagram da resim veya video indirme sorunu olup çözüm yolu için bir çok alternatif vardır.

En çok kullanılan sosyal medya hesaplarından biri olan Instagram, ne yazık ki kendi uygulamasında direkt olarak fotoğrafları yada videoları indirmek için bir seçenek şu anlık sunmamıştır.

Müşteri hizmetleri de olmadığı için ilerleyen zamanlarda bu özellik eklenir mi? Net olarak bilgi aktaramayız ancak ücretsiz çözüm yolunu anlatabiliriz. Instagram‘ da fotoğraf yada video indirmek için bazı yöntemler bulunmakta bunlara dan başlıcaları aşağıdaki gibidir.

Instagram Fotoğraf indirme Nasıl Yapılır

Bilgisayardan instagram hesabımıza giriş yapıyoruz. İndirmek istediğimiz resmin üstüne mause ile sağ tıklıyoruz. Farklı kaydet seçeneğine tıklıyoruz.

 

Farklı kaydet bölümünden instagram hesabınıza indirmek istediğiniz resme Dosya Adı yazabiliyoruz. Kayıt türü bölümünden resmi farklı dosya sıkıştırma yöntemlerini kullanarak kaydedebiliyoruz. Bilgisayarımızdan istediğimiz yere kaydedebiliyoruz.

instagram foto indir

Bilgisayardan işlem yapamıyorsanız resmin üstüne mause ile sağ tıklıyoruz Sayfa kaynağını görüntüle seçeneğine tıklıyoruz.

Sayfa kaynağını görüntüle seçeneğine tıklayarak resmin bağlantısını not alıyoruz.

downloadgram.com sitesine giriş yapıyoruz.

Bağlantısını kopyaladığınız linkin  bağlantısını yapıştırıyoruz. Download butonuna tıklıyoruz ve resmi istediğimiz dosyaya kaydede biliyoruz.

instagram video indir

Android  akıllı telefon kullanıcıları play stor ‘eden QuickSave for Instagram uygulamasını indirebilirler yada bilgisayardan  https://play.google.com/store/apps/details?id=dstudio.tool.instasave&hl=tr linkini yazarak QuickSave for Instagram uygulamasını bilgisayarınıza yada Laptop’ a indirebilirsiniz.

 

iPhone telefona App Store üzerinden  Video & Photo Downloader for Instagram instagram video indirme programını indirebilirsiniz.

iphone MacBooklara https://itunes.apple.com/us/app/video-photo-downloader-for-instagram/id1181742863?mt=8 linki üzerinden instagram video indirme programını indirebilirsiniz. instagram fotoğraf indirme ve video indirme adımları bu kadar.

Umarım instagram hesabınızda Fotoğraf veya video indirme işlemini nasıl yapılır makalemiz sizin sorununuzu çözmenize yardımcı olur.

Hakkında Songül KOÇER

Özel bir şirkette Teknik Destek Asistanı olarak çalışmaktayım. Burada edindiğim bilgileri ve deneyimleri makaleler oluşturarak farklı kişilerinde bu bilgi ve deneyimlerden faydalanmasını sağlamaya çalışıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.