Programsız instagram video indirme

Instagram video indirme nasıl yapılır 2019

Instagram video indirme, makalemizde iPhone, Android veya bilgisayardan instagram video indirici hakkında detaylarını paylaşacağız.

En çok kullanılan sosyal medya hesaplarından biri olan instagram hesaplarına video indirme özelliği bulunmuyor. Ancak bu özelliğin olmaması instagram hesabınızda video indiremeyeceğiniz anlamına gelmez.

Instagram, kullanıcı paylaştığı fotoğraflarıyla tanınmasına rağmen, videolar sosyal medya hizmetinin içeriğinin de büyük bir bölümünü oluşturuyor.

Bazı durumlarda, daha sonra izlemek üzere instagram videolarını kaydetmek veya posterity için yalnızca bilgisayarınızda veya mobil cihazınızda depolamak isteyebilirsiniz. Neyse ki, bu birkaç dakika içinde yapılabilir.

Her ne kadar instagram hesabınızda bu özellik olmasa da geliştiriciler tarafından yazılan bir çok uygulama şu anlık yer almaktadır. Biz bugün size herhangi bir program kullanmadan instagram hesabınızda nasıl video indireceğinizi, nasıl instagram video indir yapacağınızı yazılı ve görsel olarak anlatacağız. Instagram kullanıcıysanız ve instagram da paylaşılan videoyu indirme istiyorsanız iphone, android, bilgisayar yada Laptop ‘unuza rahatlıkla videoyu indirebileceksiniz.

Android ve iOS kullanıcıları, diğer kullanıcıların Instagram videolarını cihazlarının kamera rulosuna kaydetme seçeneğine sahip olabilir. Ancak bunu üçüncü taraf bir uygulama aracılığıyla yapmaları gerekir. Maalesef, bu uygulamaların büyük çoğunluğu söz verildiği gibi sunulmuyor ve birçoğu kötü amaçlı yazılım ya da diğer istenmeyen yazılımlarla birleştiler. Bir instagram videolarını kaydetmek ve akıllı telefonunuza veya tabletinize aktarmayı düşünüyorsanız, aşağıdaki web sitesini kullanmanızı öneririz. Her ihtimale karşı bilgisayarınızda Antivirüs programı kullanınız. Sizlere Bilgisayarınız için En iyi Antivirüs Programları listesini hazırladık. İncelemenizde fayda var.

Makalemizde instagram video indirme işlemlerini nasıl yapacağınızı yazılı ve görsel olarak ayrıntılı şekilde anlatacağız.

Instagram video indirme

Instagram hesabınızda video indirmenin bir çok yöntemi olup sizler için instagram hesabınıza video indirmenin en basit yöntemine araştırmalarımız sonunda ulaştık.

SaveFrom kullanarak Instagram video indirme nasıl yapılır.
SaveFrom ile Instagram video indirme

Sadece yapmanız gereken işlem instagram hesabınıza giriş yaparak indirmek istediğiniz videoyu buluyorsunuz ve videonun sağ üst bölümünde yer alan üçgen simgesine tıklıyoruz.

Açılan seçenekler arasında yer alan Paylaşım URL ‘sini Kopyala seçeneğine tıklıyoruz. İşlem yaptığınız cihazdan tarayıcınızı (İnternet Explorer, Firefox, Chrome,Opera, Safariv.b.) herhangi birine giriş yapıyoruz. Tarayıcıdan instagram video indirici ye giriş yapacağız.

Savefrom.net sitesine giriş yapıyoruz. Paylaşım URL ‘sini Kopyala seçeneğini tıklayarak indirmek istediğimiz videonun URL’ sini kopyalamıştık kopyaladığımız URL’ yi URL adresini girin bölümüne yazarak  üçgen simgesine tıklıyoruz. Instagram hesabımızda bulunan videonun indiğini göreceğiz. instagram video indirme sorunuzu Savefrom.net karşılayacaktır.

Hakkında Songül KOÇER

Özel bir şirkette Teknik Destek Asistanı olarak çalışmaktayım. Burada edindiğim bilgileri ve deneyimleri makaleler oluşturarak farklı kişilerinde bu bilgi ve deneyimlerden faydalanmasını sağlamaya çalışıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.