PANELİ GİZLEDESTEK ALMAK İÇİN 11820'Yİ ARAYABİLİRSİNİZ DOKUN ARA
15 Aralık 2018 Cumartesi 20:25
AnaSayfa / Blog / instagram Destek / Instagram Video indirme Nasıl Yapılır
Programsız instagram video indirme

Instagram Video indirme Nasıl Yapılır

instagram video indirme, makalemizde iPhone, Android veya bilgisayardan instagram video indirici hakkında detaylarını paylaşacağız.

En çok kullanılan sosyal medya hesaplarından biri olan instagram hesaplarına video indirme özelliği bulunmuyor. Ancak bu özelliğin olmaması instagram hesabınızda video sindiremeyeceğiniz anlamına gelmez.

Her ne kadar instagram hesabınızda bu özellik olmasa da geliştiriciler tarafından yazılan bir çok uygulama şu anlık yer almaktadır. Biz bugün size herhangi bir program kullanmadan instagram hesabınızda nasıl video indireceğinizi yazılı ve görsel olarak anlatacağız.   Instagram kullanıcıysanız ve instagram da paylaşılan videoyu indirme istiyorsanız iphone, android, bilgisayar yada Laptop ‘unuza rahatlıkla videoyu indirebileceksiniz.

Makalemizde instagram video indirme işlemlerini nasıl yapacağınızı yazılı ve görsel olarak ayrıntılı şekilde anlatacağız.

instagram video indirme

Instagram hesabınızda video indirmenin bir çok yöntemi olup sizler için instagram hesabınıza video indirmenin en basit yöntemine araştırmalarımız sonunda ulaştık.

Sadece yapmanız gereken işlem instagram hesabınıza giriş yaparak indirmek istediğiniz videoyu buluyorsunuz ve videonun sağ üst bölümünde yer alan üçgen simgesine tıklıyoruz.

instagram video indirme programsız

Açılan seçenekler arasında yer alan Paylaşım URL ‘sini Kopyala seçeneğine tıklıyoruz. İşlem yaptığınız cihazdan tarayıcınızı (İnternet Explorer, Firefox, Chrome,Opera, Safariv.b.) herhangi birine giriş yapıyoruz. Tarayıcıdan instagram video indirici ye giriş yapacağız.

Savefrom.net sitesine giriş yapıyoruz. Paylaşım URL ‘sini Kopyala seçeneğini tıklayarak indirmek istediğimiz videonun URL’ sini kopyalamıştık kopyaladığımız URL’ yi URL adresini girin bölümüne yazarak  üçgen simgesine tıklıyoruz. Instagram hesabımızda bulunan videonun indiğini göreceğiz. instagram video indirme sorunuzu Savefrom.net karşılayacaktır.

Bu yazı size yardımcı oldu mu?
Gönderiyi beğendiyseniz bize bildirin. Bu, makaleleri geliştirebilmemiz için tek yol.
Evet0
Hayır0
Powered by Devhats

Hakkında Songül KOÇER

Özel bir şirkette Teknik Destek Asistanı olarak çalışmaktayım. Burada edindiğim bilgileri ve deneyimleri makaleler oluşturarak farklı kişilerinde bu bilgi ve deneyimlerden faydalanmasını sağlamaya çalışıyorum.

ÖĞRENMEK İSTER MİSİNİZ?

Instagram Hikayelerine Müzik Ekleme

Instagram Hikayelerine Müzik Ekleme

Fotoğraflarınızı yada videolarınızı paylaşırken instagram hikayelerine müzik ekleme işlemini nasıl gerçekleştireceğinizi makalemizde anlatacağız. Instagram hikayeleri …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.