pc için en iyi antivirüs programı, bilgisayar için en iyi antivirüs programı, bilgisayarım için en iyi virüs programı, bilgisayar için en iyi virüs programı 2018, bilgisayarınız için en iyi antivirüs programları,

Bilgisayarınız için En iyi Antivirüs Programları 2019

Bilgisayarınız için en iyi antivirüs programları, bilgisayarınıza gelen tehditleri kolayca tespit edebilir ve sizi virüs ve malwareden korur.

Bilgisayarınız için En iyi Antivirüs Programları, makalemizde bilgisayarınıza gelen tehditleri kolayca silebilen En iyi Antivirüs Programını seçebilirsiniz.

Bilgisayar için en iyi 10 Antivirüs programını paylaşacağız. Bu antivirüs programları, kullanıcı oylarına ve incelemelerine göre listelenmiştir.

Antivirus, bilgisayarımıza yüklenen ve zararlı virüsleri kaydetmek için yetkili olan ve onları bilgisayarımızdan kaldıran bir programdır. Virüsler, bazı  yazılımlar yüklerken, İnternet Taraması Yaparken, USB aygıtlarından vb. gibi birçok yolla bilgisayarımıza girebilir. Bu virüsler, bilgisayarımızı yavaşlatır ve bazı tehlikeli virüsler verilerimizi çalabilir. Bu virüsler ayrıca işletim sistemimizi de kirletebilir.

Bilgisayarda olduğu gibi mobil cihazınızda da antivirüs programı olması gerekir. Bir android işletim sistemine sahip telefon kullanıyorsanız En iyi Android Antivirüs Uygulamaları makalemizi inceleyiniz.

Bilgisayarınız için En iyi Antivirüs Programları

Bu nedenle bilgisayarımızı bu virüslerden korumak için , bilgisayarımızı tehdit edici virüslerden koruyan en iyi antivirüse ihtiyacımız var. Dolayısıyla size pc için en iyi antivirüs programı göstereceğim. Bugün internet üzerinde birçok antivirüs bulunmaktadır. Ancak birçoğu bazı virüsleri tanımıyor. Aşağıda Bilgisayarınız için En iyi Antivirüs Programları listelenmiştir.

Quick Heal Total Security

Quick Heal Total Security, Hintli ev kullanıcılarının lider şirketlerinden biridir. Dahili güvenli Bankacılık özelliklerini sunar. Çocukları uygunsuz web sitelerini izlemeye karşı korumak için ebeveyn kontrolü sağlar. Aynı zamanda bu program yardımıyla Android android akıllı telefonunuzu kolayca tarayabilirsiniz.

 

Kaspersky Total Security

pc için en iyi antivirüs programı, bilgisayar için en iyi antivirüs programı, bilgisayarım için en iyi virüs programı, bilgisayar için en iyi virüs programı 2018, bilgisayarınız için en iyi antivirüs programları,

Kaspersky, Android cihazların yanı sıra PC’niz için de mükemmel bir güvenlik aracıdır. Gizliliğinizi, kimliğinizi korumakla kalmaz, aynı zamanda Android telefonunu güvence altına alabilir. Kaspersky toplam güvenliği ile Android için de kullanılabilir.

 

McAfee LiveSafe

pc için en iyi antivirüs programı, bilgisayar için en iyi antivirüs programı, bilgisayarım için en iyi virüs programı, bilgisayar için en iyi virüs programı 2018, bilgisayarınız için en iyi antivirüs programları,

Ödül kazanan bir ürün olan AV-Test tarafından onaylanmış ve verdiği verimli güvenlik nedeniyle birçok ödül kazanmıştır. Bilgisayarınız için en iyi antivirüs programları içindeki bu programın McAfee Live Safe Android sürümünde de mevcuttur. Böylece uygulamayı kolayca yükleyebilir ve telefonunuzu da güvenli şekilde kullanabilirsiniz.

 

Bullguard Internet Security

pc için en iyi antivirüs programı, bilgisayar için en iyi antivirüs programı, bilgisayarım için en iyi virüs programı, bilgisayar için en iyi virüs programı 2018, bilgisayarınız için en iyi antivirüs programları,

BullGuard, 2017’de en çok kullanılan ve önde gelen antivirüs korumalardan biridir. Her tür zararlı yazılımdan en iyi şekilde koruma sağlar. Ayrıca tam PC’nizi tarar ve virüslerden temiz tutar. Bilinmeyen uygulamaların bilgisayarınıza kurulmasını da engeller.

 

Bitdefender Total Security

Piyasada sıralamada tutarlılık 1.si dir. Gizli zararlı yazılımları ve virüsleri alabilme yeteneğine sahiptir. Ödüllü güvenlik çözümlerinden biridir ve en çok kullanılanlardan biridir. Çok da ucuzdur. Kullanıcılara, Tek Tuşla Güvenlik programını kullanımı kolay bir program sunar.

 

G-Data Internet Security

G-Data geçtiğimiz günlerde başarılı İnternet Güvenlik Programı’nı tamamlamıştı. Bu Antivirüs programının iyi bir faktörü, virüslere, Keylogger’a ve truva atlarına karşı en iyi korumayı sağlamasıdır. Adından da anlaşılacağı gibi, değerli verilerinizi güvenceye almak için vardır.

 

Panda Global Protection

Bilgisayarınız için En iyi Antivirüs Programları Görselleri

Bilgisayarınız için en iyi antivirüs programları içindeki Panda Global, gizliliğinizi korumak ve aygıtlarınızı kontrol altında tutmak için en eski seçenektir ve kolayca parolalarınızı kaydeder. Bu güvenlik yazılımıyla cihazlarınızı optimize ederek yönetebilirsiniz. Dahası, bir Tune-up İmkanları da geliyor.

 

Symantec Norton 360

Bilgisayar için en iyi virüs programı

Android, iOs ve Mac için en iyi ve en iyi bilinen güvenlik programlarından biridir. Ben çocukken vardı 🙂 Tek bir abonelikle 10’a kadar cihazı koruyabilirsiniz. Kullanıcıları Virüslerden, Truva atlarından, Malware ve diğer suç faaliyetlerine karşı korur.

 

Webroot Internet Security Plus

Bilgisayar için en iyi antivirüs programı

Akıllı, güvenli ve en hızlı güvenlik programlarından biridir, ancak biraz pahalıya mal olmuştur. Sağladığı güvenlik ve erişim kolaylığı eşsizdir. Güvenli tarama + Gerçek zamanlı Anti-Phishing özelliği sağlar. Aynı zamanda çok iyi kimlik hırsızlığı koruması da vardır.

 

Avira Internet Security Suite

PC için en iyi antivirüs programı

bilgisayarınız için en iyi antivirüs programları içinde son olarak Avira Internet Security bize gerçekten de koruma sağlayan bir koruma sağladığını söylemekten çekinmem. Zaten bu güvenlik hizmetini kurduysanız ve kullandıysanız, virüslere, Truva atlarına ve e-posta dolandırıcılığına ve zararlı yazılımlara karşı orijinal koruma sağladığı için benimle aynı görüşte olmalısınız.

Ücret bir program istemiyorsanız En iyi Ücretsiz Antivirüs Programları makalemizi inceleyebilirsiniz.

Umarım iyi antivirüs programları makalemizi beğenirsiniz. Bu yazıda yer alan bilgileri gerçekten beğendiyseniz lütfen başkalarıyla paylaşmak için biraz zaman ayırın. Yorumlar kutusunu kullanarak görüş ve önerilerinizi bizimle paylaşın. Yine de bu yazıyı okuduğunuz için teşekkürler!

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.