Kablosuz Hızlı Şarj Powerbank 8000 mAH Şık Tasarım

Kablosuz Hızlı Şarj Powerbank 8000 mAH Şık Tasarım: Günümüz akıllı telefonlarının gerek İsveç çakısı gibi her işe yaraması gerekse de büyük ekran, kaliteli kamera ve sürekli bağlı internet sebebi ile şarjları çok hızlı tükenmekte genellikle bir tam günü çıkarmamaktadır. Bu sebeple günümüzde hemen hemen herkes kaliteli ve işlevsel bir powerbank ihtiyacı duymaktadır.

Powerbanklarda pil kapasitesi, kablosuz şarj özelliği, birden fazla cihazı şarj edebilme gibi birçok farklı özellikle birbirinden ayrılmaktadır. Uygun fiyatlı kaliteli bir powerbank bulmak önemlidir. Her powerbank belirtilen pil büyüklüğünde olmayabilir. Bu sebeple güvenilir firmalardan alışveriş yapmak önemlidir.

Kablosuz Hızlı Şarj Powerbank

The app was not found in the store. 🙁

Firmamız doğru fiyat politikası ile müşterilerine kalite ve uygun fiyatı bir arada sunmaya özen göstermektedir.

Kablosuz Şarj Özelliği

Kablosuz şarj özellikli powerbank Apple ve Samsungta bulunan bazı üst model telefonlar için geçerlidir. Şık tasarımlı powerbank bu özelliği karşılamakta ve hızlı şarj ile bu telefonları şarj edebilmektedir. Cihazın üstünde bulunan şarj modülü tamamen kablosuz olarak elektrik aktarımı sağlayarak telefonun tamamen şarj olmasına yardımcı olmaktadır. Kablosuz olması sayesinde kullanımı oldukça pratiktir. Kablosuz şarj cihaz üstüne yerleştirilmiş bir platformdan telefon üzerinde bulunan başka bir platforma kablosuz olarak elektrik iletimi ile gerçekleşir. Bu iletimin gerçekleşmesi için cihazların ilgili parçaları birbirine doğru belli mesafede yaklaşmalıdır. Aksi taktirde elektrik iletimi gerçekleşmeyecektir.

Kablosuz Hızlı Şarj Powerbank

8000 Mah Batarya

Kablosuz şarj özelliği bulunan powerbank 8000 Mah pil kapasitesi sunmaktadır. Bu kapasite sayesinde her türlü akıllı telefonu en az 2 kere şarj edebilmektedir. Aynı zamanda hızlı şarj özelliği bulunmaktadır. Kablosuz olarak hızlı şarj eden ürün çok hızlı bir şekilde telefonun bataryasını %90’a kadar doldurabilmektedir. Aynı zamanda powerbank üzerinde bulunan ekran cihazın kalan pil miktarı hakkında bilgi vermektedir.

Hakkında Fatih ATEŞ

İster iPhone'undaki, ister Android cihazındaki veya Windows'taki ayarlar arasında geziniyor olsun, Fatih her zaman teknolojiye düşkün olmuştur. Teknolojiye, Windows'a ve güç düğmesi olan her şeye tutkuyla bağlı olarak, zamanının çoğunu yeni beceriler geliştirmek ve teknoloji dünyası hakkında daha fazla şey öğrenmek için harcadı. Öğrendiklerini de sizlerle paylaşıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.