Bu makalemizde Peak nedir peak.com reklamı iş ilanı mı teknoloji geliştirme şirketi peak reklamı hakkında detaylı bilgiler vereceğiz.

Peak Nedir peak.com Hakkında Bilgiler

Bu makalemizde Peak nedir peak.com reklamı iş ilanı mı teknoloji geliştirme şirketi peak reklamı hakkında detaylı bilgiler vereceğiz.

Peak nedie peak reklamı iş ilanı mı teknoloji geliştirme şirketi peak reklamı hakkında merak edilenler burada

Peak.com nedir peak reklamı iş ilanı mı teknoloji geliştirme şirketi peak reklamı videosu.

Peak.com nedir? Peak ne işe yarar? gibi sorunun yanıtı burada. PEAK, neredeyse tüm TV kanallarında aynı anda reklamlarda gösterilince merak konusu oldu ve herkes bunukonuşuyor. PEAK Games’in reklamı tüm TV kanallarında reklam aynı anda yayınlandı. Aynı anda yayınlanmasından dolayı da ciddi mir merak ve şüphe uyandırdı.

Peak.com nedir peak.com hakkında bilgiler peak reklamı ne şstitor, peak iş ilanı mı teknoloji geliştirme şirketi peak reklamı videosu..

Peak nedir? Peak ne işe yarar. Peak.com web sayfasına girdiğinizde aşağıdaki gibi bir bilgi göreceksiniz. Bu bilgi ilk girdiğinizde görünür daha sonra görülmeyecektir.

Peak Nedir

Biz bir takımız, İstanbul’dan.

Yolculuğumuz 8 yıl önce, Türkiye’den dünyaya uzanan bir teknoloji şirketi olma hayaliyle başladı.

Takım olmayı ve gelişmeyi her türlü başarının önüne koyarak ilerledik. Dünyaya etki edecek ürün ve teknolojilerin ancak bu anlayışla yaratılacağına inandık.

Bugün, dünyanın en büyük mobil uygulama geliştiricilerinden biriyiz. Ürünlerimiz 193 ülkede, 300 milyondan fazla kişi tarafından kullanılıyor. Hayallerimiz ise bunun çok daha ötesinde.

Milyarlarca insanın hayatına dokunan teknolojiler geliştirmek ve dünyayı değiştirmek için takım arkadaşları arıyoruz.

İşte bu nedenle sana ulaşmak istedik. Bizim için tecrübelerinin değil, hayallerinin büyüklüğü önemli.

Seni sonuna kadar destekleyen bir ekibin olsun istiyorsan, tanışalım.

Peak.com un yaptığı bu reklam muhtemelen RÜTÜK de ciddi bir şikayet alacaktır. Ancak tüm kanallarda aynı anda bu 3 dakikalık reklamın verilmesi ciddi bir dikkat çekerek öğrenilmesine olanak sağladı. Benzer şekilde Fiat Egea reklamı da yapılmıştı. Ancak bu reklam alışılmış bir reklam şeklinde olduğu için bu kadar ciddi şüphe uyandırmamıştı.

Şimdi Peak nedir zaten biliyorsunuz. Tüm sosyal medya kanallarında da görüntü ile ilgili bilgiler paylaşıldı. Korkacak birşey yok. 🙂 Ama ben illa korkacağım diyorsanız ona da yapacak bir şey yok.

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

6 yorumlar

  1. Adamlar is ilanina bu kadar para harcadi😀enteresan olan bence bu, farklılık buna denir

  2. Peak nedir diye adamlalar çok hızlı bir giriş yaptılar

  3. Yol yapacaklarmi

  4. Başarılı bir tanıtım yaptılar ama siteleri okadarda açıklayıcı değildi

  5. Çok iyi bir tanıtım ve çok çok iyi bir reklam, ki en popüler dizilerin reklam arasında senkron halde bunu yapmaları ayrı bir takdir gerektiren bir düşünce bir teknoloji firması için bu bile geleceğe yönelik iyi bir adım

  6. Bravooo adamlar cok iyi admin tesekkurler guzel bir site

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.