AnaSayfa / Blog / Güncel Haber / Yeni Samsung Emojileri Artık ? Gibi Değil
samsung emoji 2018, samsung emoji android oreo, Android Oreo Emoji, samsung emojileri, Yeni Samsung Emojileri,

Yeni Samsung Emojileri Artık ? Gibi Değil

Yeni Samsung Emojileri Artık  Gibi Değil. Yıllarca, bazı Android üreticileri varsayılan emojilerin yerini kendi ayarlarıyla genellikle cihazlarını ayırt etmek için değişiklik yapıyor. Samsung, Android 8.0 Oreo’yu telefonlarına vermeye başladı ve emojilerde çok gerekli bir gelişme oldu. samsung emoji 2018.

Sorular: 

  • samsung emoji android oreo
  • Android Oreo Emoji
  • samsung emojileri
  • samsung emoji 2018
  • Samsung Emojileri Oreo

Samsung’un seti her zaman kötü, birçok emojisi amaçlananınkinden tamamen farklı duygular sergiliyor. Şirketin Android 8.0’ın değiştirilmiş hali Samsung Experience 9.0, emojisini diğer setlere göre daha fazla getiren birkaç değişiklik içeriyor. Önemli bir gelişme, “gözler dönüyor” emoji, ki bu şimdi aslında biri gözlerini çeviriyor gibi görünüyor. Tasarımcının eski versiyonunda ne düşündüğünü bilmiyorum.

samsung emoji 2018, samsung emoji android oreo, Android Oreo Emoji, samsung emojileri,

 

Yeni Samsung Emojileri Artık  Gibi Değil

Diğer değişen yüz ifadelerinin bazıları Ürkütücü Yüz (), Yorgun Yüz (), Zevkli Yüz () Sırıtan Yüz() ve Sarkan Yüz () ‘ dır . İnsanlar yıllarca Samsung’un Ürkütücü yüz emoji’sini kullanıyorlar. Bu noktada hiç değişmeyeceğini düşünmüştüm.

samsung emoji 2018, samsung emoji android oreo, Android Oreo Emoji, samsung emojileri,

 

Genel olarak, yeni setteki yüz ifadeleri herhangi bir eğim veya açı kayması olmadan merkezdedir. Buna ek olarak, tüm yüz ifadesi ve vücut parçası emojileri artık Simpsonlar benzeri sarı renge dönüşüyor. Samsung’un çerez emoji için nasıl bir kraker kullandığını hatırlıyor musun? Bunu da sonunda gerçek çerezlerle değiştirildi.

samsung emoji 2018, samsung emoji android oreo, Android Oreo Emoji, samsung emojileri,

Ayrıca Bakınız: Samsung Galaxy Full Yedek Yazılım Yükseltme Nasıl Yapılır

Tüm değişikliklere ek olarak, Samsung’un Emoji 5.0 standardına getirdiği 329 yeni emoji (cilt / cinsiyet değişkeni dahil) var. Yeni olanlardan bazıları Yıldızsın (), Patlayan Kafa () ve Ağız Üzerindeki Sembollerle Yüz (yani küfreden yüz) () dür.

samsung emoji 2018, samsung emoji android oreo, Android Oreo Emoji, samsung emojileri,

Emojipedia’ın yeni sürümde bulduğu diğer değişiklikler çok fazla, bu nedenle tüm ayrıntıları istiyorsanız aşağıdaki kaynak bağlantısını kontrol edebilirsiniz. Netice itibariyle yeni samsung emojileri artık  gibi değil.

Kaynak: Emojipedia

Bazen ufacık bir simge birçok şeyi ifade edebiliyor; 90’lı yılların sonunda Japonya’da yaratılan emoji sembolleri gibi. Sanal yazışmalarda çok kullanılan emojiler, son günlerde iyice ünlü oldu ve tüm sosyal medyalarda kullanılır hâle geldi. Böylece hisler kısa ama daha net olarak anlatılıyor.

Yeni emojiler hakkında siz neler düşünüyorsunuz. Yada içinizde bunların kullanan odu mu?

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.