En iyi Chrome Uzantıları Makalemizde paylaştığımız bilgileri kullanarak Chrome deneyiminizi artırın.

En iyi Chrome Uzantıları 2019 (Eklenti Olarak Bilinir)

En iyi Chrome Uzantıları 2019 makalemizde paylaştığımız 7 kurulumu kolay bu uzantılarla hayatı kolaylaştırın Chrome‘a daha iyi göz atın.

Chrome kullanıyorsanız, ne kadar yararlı olduğunu zaten bilirsiniz. Burada size Chrome‘u anlatmaya bence gerek yok. Peki bununla elde edebileceğiniz bir bütün ek işlevsellik dünyası olduğundan haberiniz var mı? Buna Chrome Web Mağazası adı verilir ve Chrome kullanımınızı daha iyi hale getirebilecek uzantılarla (eklentiler olarak da bilinir) doludur.

İş için üretkenlik yardımı, alışveriş sitelerinde harika fırsatlar ya da sadece birazcık eğlence ya da ilham almak isteyip istemediğinizi orada bulabilirsiniz.

En iyi Chrome Uzantıları

Aşağıda, 2019 yılının en iyi chrome eklentileri olduğunu düşündüğümüz şeylerin bir listesi bulunmaktadır. Umarız, Chrome deneyiminize de ekstra bir şeyler ekleyebilirler.

eyeCare – Protect your vision

Sağlık önemli bu nedenle en iyi chrome uzantıları için ilk sırada bu eklentiyi paylaşıyoruz. Bilgisayarınızda uzun süre çalıştığınızda, gözlerinizi biraz rahatlatmanız gerekir! Bu uzantı, hatırlatıcılar kullanarak ne kadar süre istediğinizi ayarlamanıza olanak tanır (varsayılan, her 20 dakikada bir 20 saniye aradır). Bazı esneme hareketleri yapmak ve gözünüzü dinlendirmek için bir istemi olarak kullanın.

Evernote Web Clipper

Evernote Web Clipper
Evernote Web Clipper

Bu kullanışlı araç, web sayfalarının tamamını veya bir kısmını kaydetmenize olanak sağlar. Yer işaretlerinden daha iyidir. Çünkü önemli bilgileri metin veya görsel bilgilerle vurgulayabilirsiniz. Farklı projeler için araştırma toplamak için ayrı defterler kullanmanızı sağlar. Daha sonra e-posta yoluyla başkalarıyla paylaşım gönderin veya bir URL oluşturabilirsiniz.

Save to Pocket

Save to Pocket
Save to Pocket
Developer: getpocket.com
Price: Free

Daha sonra tekrar başvurmak istediğiniz web sayfalarını yakalamanın başka bir harika yolu da Save to Pocket’i kullanmaktır. Ardından makalelerinizi, videolarınızı ve diğer ortamlarınızı istediğiniz zaman tüm cihazlarınızda görüntüleyin. Hızlıca etiket ekleyebilir ve benzer içeriğe yönelik önerileri görebilirsiniz. Ücretsiz kullanın veya Premium’a yükseltin.

FoxClocks

FoxClocks
FoxClocks
Price: Free

Dünyanın dört bir yanındaki saat dilimlerinde çalışan kişilerle çalışan herkes için mükemmel bir program olan FoxClocks, tarayıcınızın altında dünyanın dört bir yanındaki saatleri gösterir. Ekteki formatlardan birini kullanabilir veya sizin için en uygun olanı yaratabilirsiniz. Birkaç dakika zamansız mı olmak istiyorsunuz? Sadece geçici olarak devre dışı bırak.

Tab Wrangler

Tab Wrangler
Tab Wrangler
Developer: tabwrangler
Price: Free

Tab Wrangler sayesinde, artık “çok fazla sekme” gibi bir şey artık yok. Bu akıllı uygulama 20 dakika boyunca açık bıraktığınız sekmeleri veya seçtiğiniz aralığı kapatır. Ancak açık kalmak istediğiniz sekmeleri “kilitlemenize” veya kapanmış olanlara kolayca geri dönmenize izin verecek kadar esnektir.

Adblock Plus

Adblock Plus’a alışınca, orada olduğunu unutacaksınız. Yani, onsuz başka bir bilgisayarı görene kadar, tonlarca reklam. Video ve sosyal medya reklamcılığını ve virüslerini engeller ve izlemeyi durdurur. Kaç reklamı engellediğinizi görmek veya ayarlarınızı değiştirmek için istediğiniz zaman simgeyi tıklayın. Android En iyi Reklam Engelleme Tarayıcıları ile tanışmak için bu bağlantıyı kullanın.

LastPass: Free Password Manager

LastPass: Free Password Manager
LastPass: Free Password Manager

En iyi Chrome Uzantıları için son olarak Çok fazla web sitesi ihlaliyle, şifre kullanımında çok dikkatli olamazsınız. LastPass, güçlü şifreler oluşturmanıza ve bunları kullanıcı adlarınızla birlikte saklamanıza ve ardından tüm cihazlarınız arasında senkronize etmenize yardımcı olur. Bu uzantıyla, LastPass kasanıza erişmek için yalnızca bir güçlü şifreyi hatırlamanız gerekir.

Yukarıda 2019 yılının En iyi Chrome Uzantıları hakkında bazı eklentileri paylaştık. İhtiyaç duyduğunuz bir eklenti varsa bize yazın. En iyi chrome eklentileri bularak sizle paylaşalım.

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.