Instagram Bildirimler Gelmiyor

Instagram Bildirimler Gelmiyor Sorun Çözümü

Instagram bildirimleri gelmeyen kullanıcılara Instagram Bildirimler Gelmiyor makalemizde yazılı ve görsel olarak yardımcı olmaya çalışacağız.

İnternet kullanmayan kullanıcı saysı günümüzde yok denecek kadar azdır. İnternet’in kullanıldığı her alanda üye olunulan yada beğenilen her uygulamadan bildirim gelebilir. Yerli yersiz sürekli gelen bildirimler sizi rahatsız edebilir. Bu rahatsızlık sonucu telefonunuzun bildirim ayarlarınızı kapatmanız sorununuzu çözmeye yardımcı olacaktır. Instagram Bildirimler Gelmiyor sorununa ayarlardan yanıt vereceğiz.

Instagram Bildirimler Gelmiyor tamam Ancak bazen telefonun bildir ayarlarını kapatmanız sonucunda sosyal medya hesaplarına giriş yaptığınızda bildirimlerin gelmemesine sebep olabilir.

Bugün siz değerli takipçilerim ize  instagram ’ın yenilikleriyle ilgili bildiriler, video bildirimleri, gibi canlı yayın bildirimlerine ilişkin bilgilerin tekrar gelmesini istiyorsanız. instagram bildirim ayarlarını nereden yapacağınız hakkında yardımcı olmaya çalışacağız. Instagram Bildirimler Gelmiyor sorunu için Yapacağınız ayarlar sonucunda instagram da bildirimlerin tekrar gelmesini sağlayacaksınız. Instagram direkt mesaj bildirimi alamıyorsanız Instagram DM Bildirimi Gelmiyor makalemizi okuyunuz.

Instagram Bildirimler Gelmiyor

Bildirimlerin sürekli gelmesi rahatsız ediyorsa telefonun bilirim ayarlarını kapatabilirsiniz. Instagram ın bildirim ayarları açık olmasına rağmen bildirimler sisteme yansımıyorsa. Telefon bildirimlerinin açık olmasına rağmen instagram’ da gelen mesaj bildirimi ya da farklı bildirimlerin gelmemesi sorunuyla alakalı çözüm yolu ise aşağıda yer aldığı gibidir.

Instagram BildirimleriGelmiyor yada bildirimler görünmüyor sorununun çözümüyle alakalı yapılması gereken işlemler doğrultusunda bir kaç basit adımla giderilmiş olacaktır. Bütün işlemleri yapmanıza rağmen sorun devam ediyorsa telefondan instagram bildirimleri sessize almış olabilirsiniz.

Telefonun Ayarlar alanına giriş yapıyoruz. Uygulamalar arasındaki instagram ’ı bulup üstüne tıkladığımızda bildirimlerin sessizde olup olmadığını kontrol edebiliriz.

Instagram bildirim ayarlarını aktif hale getirebilmeniz için instagram’ da profil alanına giriş yapıyoruz. Profilimize geçiş yaptıysak, sağ üst bölümde bulunan üç çizgiye dokunuyoruz. Hareketlerin alanına giriş yapıyoruz.

 

Instagram Bildirimleri Gelmiyor Sorunu devam ediyor ise,  Hareketlerin içerisine giriş yaptığımızda’Bildirim ayarları’yazısının içerisinde bulunan bildirim seçeneklerini aktif edeceğiz seçenekler olacaktır.

Gördüğünüz seçeneklerden hangilerinin aktif hale gelmesini istiyorsanız istediğiniz seçeneği aktif hale getirmeniz problem ortadan kalkmasını sağlayacaktır.

 

 

Instagram hesabınızda bildirimleri açtıktan sonra instagram bildirimler gelmiyor. Sorununu çözmüş olacaksınız. Yukarıda Instagram Bildirimler Gelmiyor sorununun nasıl çözüleceği ile ilgili bilgiler paylaşılmıştır. Verilen bilgilere rağmen hala sorununuz çözülmediyse aşağıdaki yorum bölümünden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yaşadığınız soruna göre size yardımcı olmaya çalışılacaktır.

Hakkında Songül KOÇER

Özel bir şirkette Teknik Destek Asistanı olarak çalışmaktayım. Burada edindiğim bilgileri ve deneyimleri makaleler oluşturarak farklı kişilerinde bu bilgi ve deneyimlerden faydalanmasını sağlamaya çalışıyorum.

Bir Yorum

  1. Merhaba,
    Iphone 7 plus kullanıyorum. Instagram dm bildirimi hariç diğer bütün instagram bildirimleri telefonuma geliyor.Telefonumdan başka bir hesapla giriş yaptığımda o hesabın dm bildirimi geliyor ama benim hesabımın dm bildirimi gelmiyor.Ayarlardaki anında ilet bildirimlerine baktığımda bütün her şey açık ama bildirimi telefonuma gelmiyor.Telefonumun ayarlarında da bildirimler açık.Hesabımla ilgili anlamını çözemediğim bir sorun var.Yardımcı olursanız sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.