Instagram Doğrulama Talebi Yok

Instagram Doğrulama Talebi Yok

Instagram Doğrulama Talebi Yok veya çıkmıyor. Doğrulama talebi formu var mı, ücretli mi yada en temelde instagram doğrulama talebi nedir açıklıyoruz.

Instagram’ı doğrulanmak, hesabınızı orijinal olarak nitelendirdiği için, hiçbir takipçi sayısının gerçekten eşleşemeyeceği algılanan bir güvenilirlik düzeyi ekler. Yaygın bir yanlış anlaşılma, takipçinin bazının belirli bir seviyeye yükseltilmesiyle doğrulanabilir düşüncesidir.

Aslında takipçinin, bu imrenilen mavi onay işaretini alıp almama konusunda çok az bir ilgisi vardır. Instagram doğrulama talebi nedir dediğinizde işte budur.

Instagram Doğrulama Talebi Yok

Instagram, profilinizi Facebook sayfanızdan veya Twitter hesabınızdan profiline bağlamanın yanı sıra resmi bir web sitesinden edinme gibi profilinizin gerçekliğini kanıtlamak için birkaç yöntem önerir. Rozet için engellenmediyseniz ve yine de ulaşmak istiyorsanız, aşağıdaki yollardan biri yardımcı olabilir.

Doğrulama talebi ile birlikte mavi tik istenmektedir. Hesapların bazılarında olmadığı için nelerin gerekli olduğunu anlatacağız.

Sosyal medya hesaplarının onaylanması durumunda mavi tik logosu adınızın sağına eklenmektedir. Mavi tik alan bir hesap onaylama anlamına gelmektedir. Twitter, facebook ve instagram hesaplarının tamamında ise bu durum aynen belirtildiği şekilde işleme alınmaktadır. Hesaplarına mavi tik verilen kullanıcılar o ülkenin tanınan kişileri arasında yer almaktadır. Yani tanınmış kişi olarak sosyal medya tarafından da onay almış oluyorsunuz. Durum böyle iken instagram artık bu duruma da elini atmıştır. Çünkü bir çok ünlü instagram kullanıcısı mavi tik uğruna dolandırılmaktadır.

Hal böyle olunca da bundan sonraki dönem içerisinde tanınan kişilerin dolduracakları forma ile birlikte instagram yetkilileri hesabı inceleme altına alacaktır. İncelenecek olan hesap eğer gerçekten de tanınmış kişi olarak onaylanması gerekiyorsa mavi tik beraberinde gelecektir. Doğrulama talebi adı altında ayarlar kısmına eklenen özellik bazı kullanıcılar da gözükmemektedir. Biz de neden gözükmediğine ilişkin işlem kontrollerini sağladık.

Instagram Doğrulama Talebi Formu

Instagram onaylama başvurusu gözükmüyor, instagram onaylama alanı yok, instagram doğrulama talebi nerede, instagram doğrulama talebi çıkmıyor, instagram doğrulama talebi gelmiyor, instagram doğrulama talebi bende gözükmüyor. Eğer ülkenin tanınmış kişisi iseniz ya da videolarınız milyonlarca izleniyor ve takipçi kitleniz her geçen gün artıyorsa bu durumda doğrulama talebinde bulunabiliyorsunuz. Doğrulama talebi hesaplara yeni gelmesinden ötürü bazı kullanıcılar bu alanı göremediklerini dile getirmektedir. Nedeni ve çözüm detayları yazı içerisinde bulunmaktadır.

Instagram Doğrulama Talebi Linki Yok

Mavi tik ile ilgili var olan bir başvuru formu yoktu. Bundan dolayı instagram hangi hesaba uygun görür ise o hesaba mavi tik verilmekteydi. Ancak bazı hesaplar gözden kaçacak olacak ki talep formu instagram uygulamasına getirilmiş durumdadır.

Hesabın içerisinde ayarlar alanın girdiğiniz de ”Doğrulama talebi” şeklinde bir alan görebilmeniz mümkündür. Buradan hesabınızın onaylanmasına ilişkin talebinizi ilgili yetkililere iletebiliyorsunuz. Fakat siz de bu kısım gözükmüyor demek ki henüz doğrulama kriterlerine uygun değilsini. Instagram Hesap Doğrulama makalemizi de okuyarak instagram doğrulama talebi yok hakkında daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Hakkında Songül KOÇER

Özel bir şirkette Teknik Destek Asistanı olarak çalışmaktayım. Burada edindiğim bilgileri ve deneyimleri makaleler oluşturarak farklı kişilerinde bu bilgi ve deneyimlerden faydalanmasını sağlamaya çalışıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.