instagram Şantaj Şikayeti, instagram şantaj, instagram şantaj formu, instagram tehdit mesajı, instagram üzerinden tehdit, instagram müşteri hizmetleri,

instagram Şantaj Şikayeti Nasıl Yapılır

instagram Şantaj Şikayeti Nasıl Yapılır. instagram kullanıcılarından biri size şantaj yapmaya çalışıyorsa (özel bilgilerinizi paylaşmakla tehdit ediyor ve para göndermenizi istiyorsa), lütfen şikayet edin. instagram şantaj, instagram şantaj formu, instagram tehdit mesajı, instagram üzerinden tehdit sorunlarının çözümü.

Şantaj, Mahrem Görüntüler veya Mahrem Görüntüleri Paylaşma Tehditlerini Şikayet Edin formunu doldurup instagram destek ekibiyle nasıl iletişime geçeceğinizi. Yazılı ve görsel olarak anlatacağız. Makalemizi inceliyerek destek alabilirsiniz.

instagram Şantaj Şikayeti Nasıl Yapılır

Öncelikle tarayıcınızı (İnternet Explorer, Firefox, Chrome,Opera, Safariv.b.) açın ve adres kısmına help.instagram.com/contact/1681792605481224 yazıyoruz. Entere tuşlayınız. Yada Burayı tıklayın.

instagram Şantaj Şikayeti, instagram şantaj, instagram şantaj formu, instagram tehdit mesajı, instagram üzerinden tehdit, instagram müşteri hizmetleri,

Şantaj, Mahrem Görüntüler veya Mahrem Görüntüleri Paylaşma Tehditlerini Şikayet Edin.

Birisi mesajlar, görüntüler, videolar gibi gizli tutmak istediğiniz şeyleri paylaşma tehdidinde bulunuyor, kendisine para göndermenizi istiyor veya sizi rahatsız eden başka bir şey yapmanızı istiyorsa, lütfen bu formu kullanarak bize daha fazla bilgi verin. Bunu doğrudan yerel emniyet teşkilatınıza da bildirmelisiniz.

Gelen Sorular:

instagram şantaj, instagram şantaj formu, instagram tehdit mesajı, instagram üzerinden tehdit, instagram müşteri hizmetleri,

 • Kullanıcı adınız bölümüne  instagram kullanıcı adımızı yazıyoruz.
 • İletişim e-posta adresiniz bölümüne kullandığımız e-posta hesabını yazıyoruz.
 • Şikayet ettiğiniz kişinin kullanıcı adı bölümüne size şantajda bulunan kullanıcı adını yazıyoruz.

instagram Şantaj Şikayeti Nasıl Yapılır Mahrem görüntüdeki veya videodaki kişi siz misiniz yoksa şahsen tanıdığınız biri mi?

 • Ben
 • Şahsen tanıdığım biri

seçeneklerinden sizin için uygun seçeneği işaretliyorsunuz.

 • Birisi para istiyor.
 • Birisi mahrem görüntüler veya videolar istiyor.
 • Birisi mahrem bir görüntüyü veya videoya paylaşma tehdidinde bulunuyor.
 • Birisi mahrem bir görüntüyü veya videoyu paylaştı.

Özel bir mesajı mı şikayet etmeye çalışıyorsunuz?

 • Evet
 • Hayır

Özel bir msjı şikayet etmek istiyorsak Evet seçeneğini işaretlediğimizde

Özel bir mesajı şikayet ediyorsanız, lütfen şikayet etmek istediğiniz mesajın bir kopyasını gönderin. Metni doğrudan mesaj gelen kutunuzdan kopyalayıp yapıştırabilirsiniz.

Mesaj metninin kopyası

Bölümüne sizi rahatsız eden şantaj msjını kopyalayarak yapıştırıyorsunuz.

Fotoğraf veya yorum gibi başka bir şeyi mi şikayet etmeye çalışıyorsunuz?

 • Evet
 • Hayır

instagram Şantaj Şikayeti, instagram şantaj, instagram şantaj formu, instagram tehdit mesajı, instagram üzerinden tehdit, instagram müşteri hizmetleri,

Eğer şantaj konusu fotoğraf veya instagramda yapılan bir yorum ise Evet seçeneğini tıklıyoruz.

İçeriğin bağlantı (URL) bölümüne instagram kullanıcılarından biri tarayıcıdan kendi hesabına giriş yapması gerekiyor. Şntaj konusu olan yorum veya şantaj konusu olan resmin üzerine tıklıyor. Adres satırında yorumun veya resmin bağlantısı çıkar kopyalıyarak yapıştırıyorsunuz.

İlave Bilgiler (isteğe bağlı)

Başka bir şey bildiriyorsanız, lütfen araştırmamız için raporlamaya çalıştığınız içeriğe bir bağlantı sağlayın, böylece araştıralım. Bildirmek istediğiniz içeriğe bir bağlantı bulmak için Web’de instagramı açın:

Ayrıca Bakınız: instagram E-Posta Adresi Zaten Kullanılmakta

Formu doldurup gönderdiğiniz zaman instagram destek ekibiyle iletişime geçmiş oluyorsunuz. instagram Şantaj Şikayeti için iletişim e-posta bölümüne geri dönüş yapılmasını beklemeniz gerekiyor.

Bence önemli bir konu. Size faydalı olduysa ve başkalarına da bu konuda yardımcı olabilmek için Paylaşınız. Konu hakkında yada sosyal medya ile ilgili farklı bir sorununuz varsa yorum olarak ilete bilirsiniz. Size yardımcı olmak için burada olacağız.

Hakkında Songül KOÇER

Özel bir şirkette Teknik Destek Asistanı olarak çalışmaktayım. Burada edindiğim bilgileri ve deneyimleri makaleler oluşturarak farklı kişilerinde bu bilgi ve deneyimlerden faydalanmasını sağlamaya çalışıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.