AnaSayfa / Blog / Modem Kurulumu / ZTE ZXHN H298A Modem Özellikleri
ZXHN H298A Modem Özellikleri

ZTE ZXHN H298A Modem Özellikleri

ZTE ZXHN H298A Modem, AC1200 Wi-Fi ve Gigabit Ethernet hızları sağlayan inanılmaz hızlı bir yönlendiricidir. Modem Özellikleri aşağıda paylaşılmıştır.

802.11ac teknolojisi ile benzer 802.11n teknolojisine ve daha güvenilir akışa göre 3 kat daha hızlı erişim elde edersiniz. Özel bir Gigabit Ethernet WAN portu, H298A’yı FTTH senaryosunda kullanım için ideal kılar. İnternet’e güvenli ve güvenilir bir bağlantı için sorunsuz, gecikmesiz, çoklu HD video akışı, çok katmanlı oyun oynama, IP üzerinden Ses ve Ultra hızlı uygulamalar için gereken hızı ve güvenilirliği sunar.

Entegre DECT CAT-iq 2.0 baz istasyonu, yüksek tanımlı ses servislerini destekleyebilir. Beş adete kadar telefonu destekleyebilir ve CAT-iq 2.0 sertifikalı DECT telefonlarıyla sorunsuz şekilde çalışabilir.

  • Çift bantlı eşzamanlı Wi-Fi 1200Mbps’ye kadar çoklu kablosuz HD video akışları
  • Gömülü DECT baz istasyonu ve VoIP işlevleri ile gelişmiş telefon özellikleri
  • Tam Gigabit bağlantı noktaları ultra hızlı veri aktarım hızı
  • Paylaşılan depolama için USB 2.0 veya 3G / LTE Dongle
  • İsteğe bağlı harici antenler

WPS Nedir, WPS ile şifre girişi yapılmadan modeme nasıl bağlanır öğrenmek istiyorsanız bu makaleyi inceleyin.

ZTE ZXHN H298A Manual

ZTE ZXHN H298A Modem Özellikleri

En yeni 802.11ac ve 802.11n Dual Band Eşzamanlı Wi-Fi

H298A, Çift Bant eşzamanlı Wi-Fi modunda 802.11b/g/n Wi- Fi @2.4GHz (2×2) ve 802.11a/n/ac Wi-Fi @5GHz (2×2) destekler. Wi-Fi hızı 300Mbps (802.11n 2×2 @2.4GHz) ve 867Mbps (802.11ac 2×2 @5GHz) içeren 1200Mbps’ye kadar ulaşabilir.

HD ses için ted Entegre DECT Baz İstasyonu

Entegre DECT CAT-iq 2.0 baz istasyonu, yüksek tanımlı ses servislerini destekleyebilir. Beş adete kadar telefonu destekleyebilir ve CAT-iq 2.0 sertifikalı DECT telefonlarıyla sorunsuz şekilde çalışabilir.

Çoklu HD Video Akışı için Zahmetsiz Destek

11ac Wi-Fi ve Gigabit Ethernet arayüzü ile H298A, eşzamanlı ve zahmetsizce çoklu HD video akışlarını destekleyebilir.

Olgun IPv6 Yeteneği

IPv4 / IPv6 Dual Stack desteği ile H298A, operatörlerin ve son kullanıcıların sorunsuz bir evrime sahip, geleceğe hazır bir ağ oluşturmasına yardımcı olur.

Gelişmiş İçerik Paylaşımı: DLNA Medya Sunucusu

H298A, bir DLNA Dijital Medya Sunucusu (DMS) olarak görev yapabilir. Ağa bağlı olan herhangi bir DLNA Dijital Ortam Yürütücüsü (DMP), H298A üzerindeki USB bağlantı noktalarına bağlı depolamadaki video, müzik ve fotoğraflar da dahil olmak üzere tüm medya içeriğini bulabilir ve oynatabilir.

Hizmet Kalitesi (QoS)

H298A’daki QoS özellikleri, servis sağlayıcıların QoS politikalarını tasarlamalarına ve iş hizmetleri planlarına dayalı olarak IPTV ve İnternet gibi görev açısından kritik hizmetleri öncelik sırasına koymalarını sağlar. Bu, servis sağlayıcılara, kullanıcılara gerçek çoklu oyun uygulamaları sunma ve ağ verimliliğini artırma olanağı sağlar.

Sağlam TR-069 Uzaktan Yönetim

H298A, TR-069 standart yönetim özellikleriyle çalışarak uzaktan yönetim ve tanıya olanak tanır, yerinde bakım için gereken insan gücünü azaltır ve CSI’yi (Müşteri Memnuniyeti Endeksi) arttırır. Bu benzersiz özellik, kullanıcılara gerçek bir “tak-çalıştır” deneyimi sunmakla kalmaz, aynı zamanda kurulum karmaşıklığını azaltır, böylece işletme ve bakım maliyetlerinden tasarruf sağlar.

Yukarıda ZTE ZXHN H298A Modem Özellikleri hakkında geniş bir bilgi paylaşılmıştır. ZTE ZXHN H298A Özellikleri hakkında merak ettiğiniz farklı bir bilgi varsa yorumlardan bize ulaşabilirsiniz.

Hakkında Fatih ATEŞ

Merhaba Ben Fatih 1988 Erzincan doğumluyum. Kırıkkale Meslek Yüksek Okulu’nda Bilgisayar Programcılığı mezunuyum ve özel bir şirkette çalışıyorum. Bu Sayfada yazdıklarım, çalıştığım şirketinde katkılarıyla kişilerin en fazla yaşadıkları sorunlar hakkında bilgi sahibi olarak hazırlanmıştır. Amacım bunları size görsel dokümanlarla sunmaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.